Opis oferty

PKO Bank Polski oferuje kredyt konsolidacyjny, skierowany do wewnętrznych klientów banku, korzystających z rachunku osobistego w PKO. Maksymalna kwota kredytu to 120 000,00 złotych. Atutem oferty jest możliwość wnioskowania o dodatkowe środki, które klient wykorzysta na dowolny cel. Maksymalna wartość dodatkowych środków może stanowić do 25% wszystkich skonsolidowanych zadłużeń. Bank oferuje szereg ubezpieczeń w ramach kredytu konsolidacyjnego, jednak skorzystanie z nich nie jest to konieczne do uzyskania zgody kredytowej.

Parametry oferty

Oprocentowanie
7,20 %
Prowizja
0,00 %
Kwota kredytu
od 50.000 do 200.000 PLN
Okres spłaty
od 2 do 120 mies.

Parametry kredytu

RRSO
7,44 %
Kwota kredytu
150.000,00 PLN
Okres spłaty
72 mies.
Całkowita kwota do spłaty
185.168,22 PLN
Rata już od

2.572 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Długi okres kredytowania
  • Dodatkowe środki na dowolny cel
  • Bank nie wymaga poręczenia

Minusy

  • Konieczność dostarczenia zaświadczenia o stałych dochodach
  • Oferta nie przewiduje wakacji kredytowych
  • Oferta dla stałych klientów

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 70 198,63 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 15 198,63 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 198,63 zł), 83 miesięczne raty równe po 835,70 zł i ostatnia rata: 835,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj