Opis oferty

Santander Bank Polska oferuje kredyt konsolidacyjny, którego maksymalna kwota zadłużenia to aż 230 000,00 złotych. Kredytobiorca poza spłatą wcześniejszych zobowiązań może ubiegać się o dodatkowe środki, które wykorzysta na dowolny cel. Zainteresowani klienci mogą ubezpieczyć swój kredyt, nie jest to jednak wymagane do otrzymania zgody kredytowej. Dużym atutem oferty jest szansa rozłożenia kredytu nawet na 120 miesięcy, jednocześnie zmniejszając miesięczne raty i pozwalając podwyższyć zdolność kredytową.

Parametry oferty

Oprocentowanie
7,15 %
Prowizja
4,87 %
Kwota kredytu
od 1.000 do 300.000 PLN
Okres spłaty
od 3 do 120 mies.

Parametry kredytu

RRSO
9,23 %
Kwota kredytu
150.000,00 PLN
Okres spłaty
72 mies.
Całkowita kwota do spłaty
193.913,18 PLN
Rata już od

2.693 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Możliwość wnioskowania o dodatkowe środki na dowolny cel
  • Wysoka maksymalna kwota zobowiązania
  • Długi okres kredytowania

Minusy

  • Konieczne jest korzystanie z rachunku osobistego w Santander Bank Polska
  • Bank wymaga dostarczenia zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości przychodów

Przykład reprezentatywny

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 105,50% i dotyczy kredytu złożonego na 3 raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 11,13% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 34 113,79 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 095,79 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która wynosi obecnie 0,10% i marży banku w wysokości 7,10 p.p.), całkowity koszt kredytu 13 982,00 zł (w tym: prowizja 3 786,21 zł, odsetki 10 195,79 zł), umowa zawarta na okres 82 miesięcy, 81 miesięcznych rat równych w kwocie 587,11 zł, ostatnia rata 539,88 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj