Opis oferty

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole skierowany jest do osób, które liczą na długi okres kredytowania, a dodatkowo szukają możliwości takich jak wakacje kredytowe, które są dużym ułatwieniem podczas trwania umowy. Bank jest w stanie sfinansować 90% wartości nieruchomości, oferując jednocześnie ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Z oferty mogą skorzystać także osoby, które pracują za granicą i szukają kredytu hipotecznego w walucie, w której otrzymują wynagrodzenie.

Parametry oferty

Oprocentowanie
2,11 %
Prowizja
0,00 %
Kwota kredytu
od 40.000 PLN
Okres spłaty
od 1 do 35 l.

Parametry kredytu

RRSO
2,13 %
Kwota kredytu
200.000,00 PLN
Okres spłaty
25 l.
Całkowita kwota do spłaty
257.538,00 PLN
Rata już od

858,46 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Kredyt do 90% wartości nieruchomości
  • Bank oferuje wakacje kredytowe
  • Długi maksymalny okres kredytowania
  • Wysoka maksymalna kwota zadłużenia

Minusy

  • Konieczność wykupienia polisy na życie
  • Wymagane jest ubezpieczenie nieruchomości
  • Bank dokładnie sprawdza historię kredytową klienta

Przykład reprezentatywny

Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego „Prowizja 0%” wynosi 3,12%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 263 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 372 048,40 zł; całkowity koszt kredytu 109 048,40 zł (w tym: 88 438,20 zł odsetki, prowizja od udzielenia kredytu 0 zł, prowizja za wcześniejszą spłatę 0 zł, ubezpieczenie na życie 12 602,50 zł, ubezpieczenie nieruchomości 7 568,60 zł, opłata za prowadzenie konta 0 zł, opłata za operat szacunkowy 420 zł, PCC 19 zł). Okres kredytowania wynosi 292 miesięcy - w równych ratach; rata miesięczna 1 201,88 zł; oprocentowanie kredytu 2,48% będące sumą stopy bazowej (stopa zmienna WIBOR 3M) obowiązującej w banku (0,27%) i marży banku (2,21%); dla LTV równego 69% podwyższona marża do czasu ustanowienia hipoteki o 1,2% za okres 3 miesięcy - 787,94 zł. Kalkulacja z 01.07.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj