Opis oferty

Citi Bank Handlowy oferuje swoim klientom kredyt hipoteczny, który umożliwia sfinansowanie kupna nieruchomości do maksymalnej kwoty sięgającej aż 3 000 000,00 złotych. Kredytobiorca przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny musi pamiętać o tym, że bank udziela kredytów do 80% wartości nieruchomości. Oznacza to, że klient musi dysponować wkładem własnym, a oferta nie zapewnia możliwości skorzystania z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Atutem oferty jest fakt, że klient nie jest zobowiązany do ubezpieczenia nieruchomości.

Parametry oferty

Oprocentowanie
2,10 %
Prowizja
0,00 %
Kwota kredytu
do 3.000.000 PLN
Okres spłaty
od 5 do 30 l.

Parametry kredytu

RRSO
2,12 %
Kwota kredytu
200.000,00 PLN
Okres spłaty
25 l.
Całkowita kwota do spłaty
257.243,77 PLN
Rata już od

857,48 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Bank gwarantuje wysoką maksymalną kwotę zobowiązania
  • Możliwość elastycznego rozłożenia kredytu na długi okres spłaty
  • Bank umożliwia wnioskowanie o dodatkowe pieniądze na remont hipoteki

Minusy

  • Bank nie stosuje ubezpieczenia niskiego wkładu własnego

Przykład reprezentatywny

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 2,31% przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu 520 000 zł, oprocentowanie zmienne 2.17%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 0.28% oraz marża 1,89% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 162 856 zł, w tym: prowizja 1%, tj. 5200 zł, odsetki 157 437zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 682 856zł, płatna w 300 ratach miesięcznych, równych w wysokości 2273 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 01.06.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym calkowitej kwoty do zapłaty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki hipotecznej, zabezpieczonej hipoteką wynosi 3,56% przy następujących założeniach: okres kredytowania 15lat, całkowita kwota pożyczki 280 000zł, oprocentowanie zmienne 3,18%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 0,28% oraz marża 2,9% (marża jest podwyższana o 1,3 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu). Całkowity koszt kredytu 80 167zł, w tym: prowizja 1,9%, tj. 5320zł, odsetki 74 628zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 5000 zł), całkowita kwota do zapłaty 360 167 zł, płatna w 180 ratach miesięcznych, równych w wysokości 1998 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości. Kalkulacja dokonana na dzień 01.06.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym calkowitej kwoty do zapłaty. Wyliczenie kalkulatora mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj