Opis oferty

Korzystając z promocyjnego kredytu hipotecznego klienci mBanku mogą cieszyć się niższą marżą pobieraną przez bank za udzielenie zadłużenia. Warunkiem promocyjnych warunków, jest posiadanie aktywnego rachunku osobistego w mBanku, a także zapewnienie stałych wpływów na konto. Dodatkowo bank wymaga od kredytobiorcy wykupienia ubezpieczenia na życie, przynajmniej na okres 5 lat od uruchomienia kredytu hipotecznego.

Parametry oferty

Oprocentowanie
2,85 %
Prowizja
0,00 %
Kwota kredytu
od 150.000 do 2.000.000 PLN
Okres spłaty
do 35 l.

Parametry kredytu

RRSO
2,89 %
Kwota kredytu
200.000,00 PLN
Okres spłaty
25 l.
Całkowita kwota do spłaty
279.867,83 PLN
Rata już od

932,89 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Obniżona marża
  • Długi okres spłaty i elastyczne raty
  • Wysoka maksymalna kwota zadłużenia

Minusy

  • Konieczność prowadzenia rachunku w mBanku
  • Konieczność wykupienia ubezpieczenia na życie

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj