Oferta jest nieaktulana

Opis oferty

BNP Paribas przygotował bardzo dobrą ofertę dostępną dla każdego. Oprocentowanie tej pożyczki wynosi 7,99% a prowizja pobierana przez bank to już od 2%. Maksymalna kwota jaką można dostać od banku to 200 000,00 złotych, którą można spłacić maksymalnie w 120 równych miesięcznych ratach. Kredyt w BNP Paribas dostępny jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku, ponadto nie wymaga od nas poręczyciela. W przypadku wcześniejszego spłacenia pożyczki bank nie pobiera dodatkowych opłat, natomiast podczas ubiegania się o kredyt możliwa jest opłata przygotowawcza do 1,50% pożyczanej kwoty.

Parametry oferty

Oprocentowanie
7,20 %
Prowizja
12,00 %
Kwota kredytu
od 1.000 do 200.000 PLN
Okres spłaty
od 6 do 120 mies.

Parametry kredytu

RRSO
16,12 %
Kwota kredytu
25.000,00 PLN
Okres spłaty
36 mies.
Całkowita kwota do spłaty
31.216,37 PLN
Rata już od

867 PLN

5.0/5
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Niskie oprocentowanie minimalne kredytu
  • Wysoka maksymalna kwota kredytu
  • Długi okres kredytowania, nawet 10 lat
  • Nie wymagany poręczyciel

Minusy

  • Wymagane dokumenty potwierdzające otrzymywanie stałego wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 01.02.2021 r. wynosi 12,42 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 46700,14 zł oprocentowanie stałe 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 14700,14 zł (prowizja 4800 zł; odsetki 9900,14 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 569,52 zł i jedna 569,02 zł).

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

  • Uważam, że to najlepszy kredyt. Po wysłaniu wniosku, konsultantka zadzwoniła do mnie w ciągu kilku minut. Ustaliłyśmy szczegóły i zdecydowałam się na podpisanie umowy.

  • Super opcja na kredyt, naprawdę szybko i sprawnie się wszystko załatwia, polecam !

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj