Opis oferty

Alior Bank wprowadza do swojej oferty, nową promocyjną Pożyczkę Internetową, która zgodnie z nazwą dostępna jest tylko dla klientów online. Dodatkowo na promocyjne warunki liczyć mogą tylko nowi klienci, wcześniej niekorzystający z usług Alior Banku. Maksymalna wartość kredytu, o jaki może wnioskować kredytobiorca to nawet 200 000,00 złotych. Dodatkowo bank oferuje możliwość rozłożenia spłaty kredytu na 60 równych rat, co ułatwi obniżyć miesięczne wydatki związane z zadłużeniem w trakcie trwania umowy. Dużym plusem jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, bez konieczności ponoszenia z tego tytułu dodatkowych opłat.

Parametry oferty

Oprocentowanie
7,19 %
Prowizja
3,00 %
Kwota kredytu
od 500 do 67.670 PLN
Okres spłaty
od 3 do 120 mies.

Parametry kredytu

RRSO
9,60 %
Kwota kredytu
25.000,00 PLN
Okres spłaty
36 mies.
Całkowita kwota do spłaty
28.703,67 PLN
Rata już od

797 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Atrakcyjny całkowity koszt zadłużenia
  • Wysoka maksymalna kwota kredytu
  • Oferta zapewnia brak prowizji
  • Długi maksymalny termin spłaty

Minusy

  • Kredyt tylko dla nowych klientów

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pożyczki internetowej” wynosi 10,01%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 17 333 zł, całkowita kwota do zapłaty: 21 162,23 zł, oprocentowanie zmienne: 5,8%, całkowity koszt pożyczki: 3829,23 zł (w tym prowizja: 1386,64 zł (8%), odsetki: 2442,59 zł), 51 miesięcznych rat (w tym 50 równych rat w wysokości 414,95 zł, ostatnia rata: 414,73 zł). Kalkulacja została dokonana na 4.01.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Okres kredytowania do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy 20.12.2020 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj