Oferta jest nieaktulana
Sprawdź: Pożyczka internetowa

Opis oferty

Kredyt gotówkowy dostępny w ofercie Eurobanku, skierowany jest do nowych, jak i stałych Klientów. Usługa gwarantuje promocyjne warunki, dzięki którym Klient spłacając zobowiązanie, może cieszyć się wyjątkowo niskimi ratami. Bank udziela zadłużenia z oprocentowaniem 10%, można je obniżyć o 1,5% jeżeli zadeklarujemy przelewanie wynagrodzenia na konto w banku. Pożyczka ma jednak kilka ograniczeń, w tym niską maksymalną kwotę zadłużenia, od 500 do 120 000,00 złotych, a także okres spłaty od 3 do 108 miesięcy.

Parametry oferty

Oprocentowanie
10,00 %
Prowizja
7,46 %
Kwota kredytu
od 15.001 do 50.000 PLN
Okres spłaty
od 3 do 96 mies.

Parametry kredytu

RRSO
16,10 %
Kwota kredytu
25.000,00 PLN
Okres spłaty
36 mies.
Całkowita kwota do spłaty
31.206,89 PLN
Rata już od

867 PLN

5.0/5
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Szybki dostęp do pieniędzy
  • Brak oprocentowania
  • Niska prowizja
  • Minimum formalności

Minusy

  • Niska kwota kredytu
  • Krótki okres spłaty

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 26,02% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 313,05 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 7 313,05 zł (w tym: prowizja 1 736,11 zł, odsetki 3 669,69 zł, ubezpieczenie podstawowe 1 907,25 zł), 46 rat, w tym 45 miesięcznych równych rat w wysokości 463,33 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 463,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.01.2019 r. na przykładzie reprezentatywnym. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Szczegóły, w tym Regulamin udzielania pożyczek i kredytów przez Euro Bank S.A., opłaty i prowizje dostępne na eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A. Wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

  • okey

  • jak dla mnie super opcja na szybki kredyt

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj