Oferta jest nieaktulana

Opis oferty

Pożyczka Gotówkowa w Citi Banku umożliwia wnioskowanie o kredyt w kwocie do 150 000,00 złotych. Najdłuższy termin spłaty, na jaki może zdecydować się kredytobiorca to nawet 96 miesięcy. Bank zapewnia, że o kredyt można ubiegać się całkowicie bez wychodzenia z domu, a minimalna ilość formalności pozwala uzyskać pieniądze w krótkim czasie. Kredytobiorca może zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie, jednak nie jest to wymagane do otrzymania zgody kredytowej.

Parametry oferty

Oprocentowanie
7,19 %
Prowizja
0,00 %
Kwota kredytu
od 1.000 do 150.000 PLN
Okres spłaty
od 9 do 36 mies.

Parametry kredytu

RRSO
7,43 %
Kwota kredytu
25.000,00 PLN
Okres spłaty
36 mies.
Całkowita kwota do spłaty
27.867,64 PLN
Rata już od

774 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Minimum formalności
  • Szybka wypłata pieniędzy
  • Długi okres kredytowania

Minusy

  • Bank wymaga oświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,62%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 21 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 25 637,50 zł, oprocentowanie zmienne 7,19%, całkowity koszt pożyczki 4 637,50 zł (w tym: prowizja 1 222,20 zł, odsetki 3 415,30 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 47 miesięcznych równych rat w wysokości 534,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 539,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09 kwietnia 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj