Kredyty gotówkowe – Październik 2015


Nie masz ochoty spędzać wielu godzin na spotkaniach z doradcami finansowymi w bankach? Potrzebujesz pieniędzy, które zasilą Twoje konto w bardzo krótkim czasie i nie chcesz poświęcać swojego wolnego czasu na analizowanie poszczególnych ofert instytucji? Aby skorzystać z najlepszych produktów finansowych wystarczy, że zainteresujesz się narzędziami, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję. Zamiast niepotrzebnych informacji i straty wolnego czasu, wystarczy, że w dowolnej dla siebie chwili zaznajomisz się z kalkulatorem i rankingiem kredytów gotówkowych. Na naszej stronie oferujemy Ci zestawienie najtańszych kredytów, które aktualizowane jest zgodnie z najnowszymi usługami. Zachęcamy do poznania kilku polecanych przez ekspertów pożyczek, które obecnie znacznie wyróżniają się na tle pozostałych ofert.

Kredyty gotówkowe mogą być dla Ciebie pomocne w wielu sytuacjach, często takich na które nie masz wpływu. Podobnie jak w przypadku pożyczek typu „chwilówki” możesz liczyć nawet na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, a przy okazji zaoszczędzisz pieniądze dzięki korzystniejszym warunkom spłaty zadłużenia. Banki z miesiąca na miesiąc oferują inne warunki, często związane z licznymi promocjami. Warto skorzystać z każdej możliwości obniżenia całkowitego kosztu zobowiązania, dlatego zastanów się jaki kredyt Cię interesuje i porównaj usługi podpowiadające Twoim potrzebom.

Alior Bank – Lekka pożyczka gotówkowa

Aktualnie zdecydowanie najlepsze i najtańsze zadłużenie na dowolny cel. Oprocentowanie pożyczki to zaledwie 4,90%, a ogromną jej zaletą jest brak prowizji za udzielenie zobowiązania. Alior Bank oferuje minimum formalności, a także wydanie nawet w ciągu jednego dnia decyzji kredytowej. Klient banku może zatem liczyć na bardzo szybkie wypłacenie pieniędzy. Każdy pożyczkobiorca ma szansę ubiegać się o zadłużenie nie przekraczające 50 000,00 złotych. Maksymalna wartość pożyczki ustalana jest zależnie od zdolności kredytowej usługobiorcy.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy o wartości 10 tysięcy złotych - gdzie złożyć wniosek?

Alior Bank – Pożyczka 5,00% dla każdego

Kolejna oferta dotycząca pożyczki na dowolny cel, która dostępna jest w Alior Banku i zdecydowanie zasługuje na uwagę kredytobiorców. Maksymalna wartość kredytu to aż 150 000,00 złotych. Oprocentowanie nominalne wynosi 5,00%, podobnie jak w przypadku Lekkiej pożyczki gotówkowej, Klient nie zostanie obarczony prowizją. Bank zachęca do skorzystania ze swoich usług także pod względem szybkiej wypłaty gotówki.

Eurobank – Kredyt z premią roczną

Kredyt gotówkowy oferowany wszystkim Klientom Eurobanku, posiadającym aktywny rachunek indywidualny. Najwyższa wartość kredytu to 120 000,00 złotych. Średnia wysokość oprocentowania kredytu to 5,00%, a prowizja jaką Eurobank pobiera za udzielenie pożyczki to 3,00%. Kredyt związany jest z promocją obejmującą wszystkich usługobiorców spłacających w wyznaczonym terminie swoje raty. Instytucja w takim wypadku zobowiązuje się do wypłaty rocznej premii gotówkowej, która może sięgać nawet 400,00 złotych.

Komentarze zostały wyłączone.