Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej


Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej to oferta, jakiej szuka wielu klientów banków. Zapytanie o tego typu usługi jest coraz częstsze m.in. ze względu na sytuację w kraju wywołaną epidemią koronawirusa, która ma ogromny wpływ m.in. na obniżenie zdolności kredytowej Polaków. W trudnej sytuacji znalazły się osoby, które do tej pory chętnie korzystały z kredytów konsumenckich i muszą radzić sobie ze spłatą nawet kilku zobowiązań finansowych. Kredyt konsolidacyjny jest ofertą, która wychodzi naprzeciw klientom, którzy mają problemy finansowe i obawiają się, że popadną w długi.

Czy możliwa jest konsolidacja zadłużeń bez weryfikacji zdolności kredytowej klienta? Czy kredyt konsolidacyjny bez badania zdolności kredytobiorcy jest dostępny w ofercie banków? Na te pytania odpowiemy w tym artykule.

Kredyt konsolidacyjny – co to?

Kredyt konsolidacyjny to oferta, która nie jest tak popularna, jak kredyt gotówkowy, czy kredyt hipoteczny. Choć banki z pomocą konsolidacji zachęcają kolejnych klientów do skorzystania z tej usługi, wiele osób wciąż nie ma pewności, czym faktycznie jest kredyt konsolidacyjny. Warto zatem poświęcić choć chwilę, by przekonać się, czym faktycznie charakteryzuje się ta oferta.

Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć kilka zobowiązań finansowych i otrzymać jedną, ale znacząco niższą ratę kredytu. Bank udzielając Ci konsolidacji, będzie w stanie uregulować wcześniejsze zadłużenia, zaciągnięte w bankach i pomóc realnie obniżyć miesięczną ratę, dzięki czemu łatwiej będzie trzymać się harmonogramu spłaty kredytu.

Ważne! Chcesz skorzystać z konsolidacji chwilówek? Kredyt konsolidacyjny Ci w tym nie pomoże. Oferta banku przewiduje możliwość skonsolidowania wyłącznie usług zaciągniętych w bankach.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy o wartości 10 tysięcy złotych - gdzie złożyć wniosek?

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – czy bank się na to zgodzi?

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej, jako sam pomysł wydaje się zrozumiały. Konsolidacja z zasady przeznaczona jest dla osób, które muszą uporać się np. z niższym wynagrodzeniem, czy wyższymi wydatkami, a ich zdolność kredytowa najczęściej prezentuje się dużo gorzej, niż w momencie zawierania wcześniejszych umów z bankami.

Weryfikacja zdolności kredytowej pozwala, by bank ocenił, z jak dużym ryzykiem wiąże się zawarcie umowy. Co więcej, bank ma prawny obowiązek weryfikacji każdego klienta, co oznacza, że kredyt konsolidacyjny bez BIK, czy kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej nie jest dostępny w żadnej formie.

Chcesz sprawdzić, czy masz zdolność kredytową? Przekonaj się o tym, korzystając z kalkulatora zdolności kredytowej, pomoże ci błyskawicznie ocenić, czy masz szanse na zawarcie umowy z bankiem i obniżenie twojej miesięcznej raty.

Ile kosztuje pożyczka konsolidacyjna?

Pożyczka konsolidacyjna, choć faktycznie gwarantuje dużo niższą miesięczną ratę kredytu, wcale nie jest produktem tanim. Wpływ na obniżenie raty kredytu ma fakt, że spłata Twoich dotychczasowych kredytów zostanie wydłużona, co pozwoli nie tylko obniżyć miesięczny koszt, ale także wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej. Jednak całkowity koszt kredytu, który można sprawdzić np. z pomocą RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania pozwoli Ci zapoznać się z faktycznymi opłatami kredytu konsolidacyjnego.

Chcesz sprawdzić, ile kosztuje pożyczka konsolidacyjna? W takim razie koniecznie skorzystaj z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych i sprawdź, jakie oferty aktualnie dostępne są na rynku. Nasz ranking kredytów konsolidacyjnych pomoże Ci także wstępnie ocenić, ile miesięcznie zapłacisz za konsolidację, a także ile wyniesie całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt konsolidacyjny – gdzie warto złożyć wniosek?

Choć kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej to oferta, której nie znajdziesz w ofercie banków, warto sprawdzić, co do zaoferowania mają banki tym klientom, którzy spełniają wszystkie warunki umożliwiające zawarcie umowy.

Zobacz także:  Scoring kredytowy

Gdzie złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny? Naszych czytelników zachęcamy do zapoznania się z ofertą PKO Banku Polskiego. Kredyt konsolidacyjny w PKO gwarantuje bardzo atrakcyjne warunki finansowe, w tym korzystne oprocentowanie nominalne oraz wyjątkowo atrakcyjne RRSO, dzięki czemu oferta zajmuje najwyższą pozycję w rankingu kredytów konsolidacyjnych.

Czy warto zdecydować się na kredyt konsolidacyjny? Jeśli tylko twoja zdolność kredytowa pozwala na zawarcie umowy, a Tobie dużo łatwiej będzie spłacać jedną, niższą ratę, zachęcamy do wybrania jednej z ofert i wysłania wniosku o kredyt konsolidacyjny online.

Komentarze zostały wyłączone.