Kredyt hipoteczny na 200 tysięcy złotych – TOP 3


Wielu klientów, szukających odpowiedniego kredytu hipotecznego, szuka zadłużenia o wartości 200 tysięcy złotych. To standardowa kwota, która pozwala uzyskać środki na kupno własnego mieszkania i zrealizować swoje plany i marzenia. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na taki krok, zamiast przez lata wynajmować mieszkanie. To świetna decyzja i inwestycja pieniędzy w nieruchomość.

Czy znalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego jest proste? To wszystko zależy od twoich chęci. Jeśli samodzielnie zaczniesz analizować ofert banków, a nawet decydować się na wizyty w placówkach instytucji, zmarnujesz wiele dni, niekoniecznie znajdując najlepsze rozwiązanie i produkt finansowy o najlepszych warunkach. Jeśli jednak skorzystasz z naszego doświadczenia i zaufasz narzędziom finansowym, jakie oferujemy na stronie, szybko znajdziesz kredyt, który pomoże ci zrealizować twój cel. Poświęć kilka minut, a bez wychodzenia z domu, w ciągu kilku minut poznasz trzy najkorzystniejsze kredyty hipoteczne o kwocie 200 tysięcy złotych. Zapewniamy, że to rozwiązanie nie tylko dla zapracowanych, ale także dla wszystkich kredytobiorców, którzy chcą cieszyć się najlepszą umową i niskimi kosztami kredytu.

Kredyt hipoteczny – jak możesz wykorzystać to zobowiązanie?

Kredyt hipoteczny budzi wiele wątpliwości wśród licznych klientów banków. To zadłużenie, które znacznie różni się od pożyczki na dowolny cel, a klienci, którzy nie mają doświadczenia z usługami celowymi, często mają problemy z tym, by określić, czym faktycznie jest kredyt tego typu i w jakiej sytuacji należy sięgnąć po ten produkt. Kredyt hipoteczny to oferta, która pomoże ci sfinansować kupno działki, domu, jego budowę, kupno mieszkania, a nawet lokalu użytkowego w przypadku przedsiębiorstwa. Kredyt hipoteczny może zostać udzielony także w przypadku remontu nieruchomości.

Zobacz także:  Najtańsze kredyty gotówkowe w lipcu 2014

Pamiętaj, że decydując się na kredyt hipoteczny, nieruchomość stanie się zabezpieczeniem spłaty twojego zobowiązania, a wypisanie hipoteki będzie możliwe dopiero po spłacie całego zadłużenia. Nie zmienia to jednak faktu, że to oferta, którą wybiera wiele osób i z pewnością jej warunki mają wpływ na to, że klienci tak chętnie sięgają po ten produkt finansowy.

Wady i zalety kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny podobnie jak wszystkie inne usługi finansowe wiąże się zarówno z atutami, które przyciągają do banku nowych klientów, jak i wadami, które należy poznać przed wybraniem oferty. Poznanie charakterystyki usługi pozwala ograniczyć nietrafione wybory, a poznanie wszystkich atutów spowoduje, że lepiej wykorzystasz ofertę i zwrócisz uwagę na usługi, które pozwolą ci z nich skorzystać w najwyższym stopniu.

Plusy kredytu hipotecznego:

  • Wysoka maksymalna kwota zadłużenia;
  • Bardzo długi okres kredytowania;
  • Niski całkowity koszt kredytu;
  • Możliwość kredytowania kupna nieruchomości na rynku wtórnym oraz pierwotnym;

Wady kredytu hipotecznego:

  • Duża liczba formalności;
  • Długi czas oczekiwania na decyzję banku;
  • Kredyt hipoteczny w euro dostępny tylko dla osób, które otrzymują wynagrodzenie w tej walucie;

Pamiętaj, że wszystkie dokumenty, jakie bank będzie potrzebować przed wydaniem decyzji kredytowej, a także dokładna weryfikacja przyszłego kredytobiorcy, pozwala na stworzenie bardzo korzystnej oferty, dzięki której RRSO kredytu jest wyjątkowo atrakcyjne. Wybierając kredyt hipoteczny, możesz mieć pewność, że decydujesz się na ofertę z najkorzystniejszymi warunkami, szczególnie pod względem finansowym i kosztów, jakie poniesiesz w trakcie spłaty zadłużenia.

TOP 3 – ranking kredytów hipotecznych

Czy szukając kredytu hipotecznego o wartości 200 tysięcy złotych, możesz liczyć na warunki, które sprawią, że zadłużenie będzie dla ciebie atrakcyjne przez cały okres kredytowania? Sprawdziliśmy z pomocą naszego rankingu kredytów hipotecznych, które banki w tej chwili oferują najciekawsze zadłużenia w kwocie, która cię interesuje. Przykładowe zobowiązanie, jakie weryfikowaliśmy z pomocą rankingu to kredyt hipoteczny o wartości 200 tysięcy złotych, rozłożony na 30 lat spłaty. Oto wyniki, dzięki którym poznasz aż 3 oferty, które naszym zdaniem warto poznać bliżej:

  1. Kredyt hipoteczny w Citi Banku Handlowym – miesięczna rata 741,00 złotych;
  2. Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim – miesięczna rata 742,00 złotych;
  3. Kredyt Hipoteczny w BNP Paribas – miesięczna rata 747,00 złotych;
Zobacz także:  Najtańszy kredyt gotówkowy - Luty 2018

Pamiętaj, że oprocentowanie kredytu hipotecznego jest zmienne, co oznacza, że rata twojego kredytu za kilka lat może wyglądać zupełnie inaczej. Ważne jest także to, że oferta kredytu hipotecznego zostanie dostosowana do twojej indywidualnej sytuacji, warto zatem skontaktować się z bankiem i poznać symulację kredytu przygotowaną dla ciebie.

Zanim złożysz wniosek

Masz pewność, że chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego? To świetnie! Zapewniamy, że to usługa, która pomoże ci kupić wymarzone mieszkanie i rozpocząć nowy etap w twoim życiu. Samo wypełnienie wniosku jest banalnie proste i zajmie ci maksymalnie kilka minut. Pamiętaj, by wypełnić formularz w momencie, gdy będziesz gotowy na telefoniczny kontakt z bankiem. Zanim jednak wypełnisz wniosek o kredyt, który znajdziesz na naszej stronie bezpośrednio po wybraniu najlepszego zadłużenia, zastanów się, czy masz warunki do tego, by otrzymać zgodę kredytową. Bank w przypadku wszystkich zobowiązań weryfikuje swoich klientów, jednak należy mieć na uwadze, że w przypadku kredytu hipotecznego, ma to szczególne znaczenie.

Sprawdź, czy masz zdolność kredytową, oblicz ile miesięcznie wydajesz na swoje utrzymanie i odejmij to od swoich zarobków, dzięki temu szybko przekonasz się, czy w twoim budżecie znajdzie się kwota, która pozwoli ci na regularną spłatę rat. Zadbaj o to, by twoje zatrudnienie było stałe, a sytuacja finansowa prezentowała się korzystnie także pod względem historii twoich zobowiązań. Bank z całą pewnością sprawdzi BIK oraz bazy dłużników. Klienci obciążeni negatywnymi wpisami nie mogą oczekiwać zgody kredytowej.

Przekonaj się jak zwiększyć swoje szanse na kredyt hipoteczny.

Nie bój się zadawać pytań

Poświęć czas na dokładne przeczytanie umowy, a zanim ją podpiszesz, wyjaśnij wszelkie wątpliwości podczas rozmowy z pracownikiem banku. Pamiętaj, że nie masz obowiązku znać wszystkich pojęć finansowych, a umowy kredytowe, często dla klientów są w pewnym stopniu niezrozumiałe. Nie należy jednak zawierać umowy, nie mając pewności, co oznaczają konkretne podpunkty. Pracownik banku ma obowiązek udzielić ci odpowiedzi na wszystkie pytania, a rozległa wiedza na temat umowy pomoże ci w przyszłości, gdy np. zechcesz skorzystać z wcześniejszej spłaty kredytu, czy skorzystać z wakacji kredytowych.

Zobacz także:  Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem - jak dostać i kto może się starać?

Komentarze zostały wyłączone.