Kredyt gotówkowy – Porównanie wakacyjnych promocji


Brakuje Ci pieniędzy a na horyzoncie pojawiają się naglące wydatki? Twoje wakacje będą kosztować więcej niż przewidziałeś? A może po prostu wszystkie Twoje oszczędności zostały przeznaczone na innych pilny cel. Nawet jeżeli obecnie nie masz możliwości finansowych, nie rezygnuj ze spełnienia swoich urlopowych marzeń. Jeżeli posiadasz zdolność kredytową, a Twoja historia w BIK jest pozytywna, uzyskanie dodatkowych środków będzie bardzo proste. Nawet w ciągu jednego dnia podreperujesz swój budżet i bez większych wyrzeczeń zapłacisz nie tylko za swój wyjazd wakacyjny ale także remont czy inne usługi lub produkty. Kredyt gotówkowy daje Ci całkowitą swobodę w wykorzystaniu kredytowanych pieniędzy.

Kredyt gotówkowy korzystniejszy niż pożyczka w parabanku

Oferta banków jest zdecydowanie mniej kosztowna niż te usługi, które proponowane są Klientom firm pożyczkowych. Poza niższym oprocentowaniem nominalnym, banki wyróżniają się mniejszymi opłatami dodatkowymi, prowizją, kosztem przygotowawczym oraz pozostałymi około kredytowymi wydatkami z jakimi musi liczyć się usługobiorca.

Pożyczki pozabankowe są zdecydowanie mniej atrakcyjne ze względu na bardzo krótki okres spłaty co powoduje wyższe odsetki. Dodatkowo wiele firm pożyczkowych oczekuje od swoich konsumentów opłat za m.in. wizyty w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy, czy wiadomości tekstowe przypominające o terminie spłaty. Wszystko to powoduje, że pożyczki typu „chwilówka” są korzystne wyłącznie dla osób, które mają problemy z otrzymaniem zobowiązania tradycyjnie w banku.

Promocje na wakacje

W Lipcu aż trzy oferty banków są na tyle atrakcyjne, że warto przyjrzeć się im znacznie bliżej. Pomożemy Ci poznać ich warunki i zdecydować czy to właśnie produkty z których skorzystasz by zdobyć potrzebne pieniądze.

Liderem rankingu nadal jest Raiffeisen Polbank z usługą Kredyt na miarę. Decydując się na to zadłużenie możesz liczyć na minimalne koszta, które obejmują wyłącznie prowizję za udzielenie kredytu gotówkowego. Bank całkowicie rezygnuje z oprocentowania nominalnego. Maksymalna wartość tego zadłużenia to 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres przez jaki możesz spłacać kredyt wynosi aż 96 miesięcy.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy który spłacisz w ciągu roku

Lekka pożyczka gotówkowa w Alior Banku oferuje maksymalnie 50 000,00 złotych na okres 60 miesięcy. Oprocentowanie zadłużenia wynosi 4,90%, bank nie pobiera prowizji, kredytobiorca musi jednak liczyć się z opłatą przygotowawczą, która może wynieść od 2,00% do 7,00% wartości zobowiązania.

Kredyt z premią roczną w Eurobanku pozwoli Ci zyskać nawet 400 złotych jeżeli będziesz regularnie opłacać swoje miesięczne raty. Dodatkowo Eurobank przewiduje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Oprocentowanie zobowiązania to 5,00%, a prowizja banku za udzielenie kredytu to 6,00%. Maksymalny okres kredytowania to aż 108 miesięcy, a najwyższa kwota o jaką możesz się ubiegać wynosi 120 000,00 złotych.

Komentarze zostały wyłączone.