Kredyt gotówkowy najtańszy na zimowe wydatki


Koniec roku zbliża się nieuchronnie a w Twoim portfelu brak gotówki? Świąteczne wydatki są z roku na rok coraz większe. Nie musisz jednak liczyć każdej złotówki i martwić się o nadchodzący Nowy Rok. Obawiasz się, że zadłużenie będzie zbyt drogie? To właśnie teraz masz szansę na to by uzyskać kredyt lub pożyczkę w banku na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Kredyt gotówkowy najtańszy na zimowe wydatki to przede wszystkim pieniądze na dowolny cel. Nie musisz tłumaczyć się w jakim celu zaciągasz zobowiązanie. Nie zmienia to jednak faktu, że w okresie świątecznym z łatwością zdobędziesz gotówkę z minimalnym oprocentowaniem.

Kredyt gotówkowy – najtańszy i najszybszy

Alternatywą dla drogich pożyczek w parabankach są kredyty gotówkowe. Potrzebujesz pieniędzy ale nie chcesz czekać na nie kilku dni? Banki już o tym pomyślały. Wystarczy, że złożysz wniosek, którego wypełnienie trwa kilka minut, a bank po sprawdzeniu Twoich danych udostępni Ci pieniądze nawet w ciągu jednego dnia. To udogodnienie, które jest wyjątkowo skuteczne i przyciąga do banków coraz więcej osób.

Chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze i zależy Ci na minimalnych kosztach? Kredyt gotówkowy to najtańsza z możliwości. Szczególnie jeżeli wybierzesz ofertę, która jest objęta promocją. Właśnie teraz, w okresie świątecznym i zimowym możesz wybierać wśród licznych ofert na preferencyjnych warunkach.

Jaki kredyt gotówkowy jest obecnie najlepszy?

Wybór jest zbyt duży i nie wiesz na jaką ofertę banku się zdecydować? To często największy problem osób, które szukają odpowiedniego zobowiązania. Aby ułatwić sobie zadanie możesz skorzystać z rankingu kredytów oraz pożyczek, dodatkowo polecamy sprawdzenie wysokości rat dzięki porównywarce kredytów. Tym razem jednak mamy dla Ciebie opis oferty promocyjnej, która posiada świetne warunki. Niskie oprocentowanie, łatwy proces wnioskowania i minimum formalności. Jeżeli to właśnie tego oczekujesz od banku, dowiedz się więcej o Zimowej pożyczce gotówkowej Alior Banku.

Zobacz także:  Pożyczka na dowolny cel w okresie świątecznym

Zimowa pożyczka gotówkowa

  • oprocentowanie 7,90%
  • maksymalna kwota 50 000,00 złotych
  • okres kredytowania nawet 120 miesięcy
  • do weryfikacji zdolności kredytowej bank wymaga wyłącznie wyciągu z rachunku osobistego
  • promocja trwa do 31.01.2015

Aby skorzystać z oferty nie musisz otwierać konta bankowego w Alior Banku. Atutem jest również bardzo krótki okres w którym bank wydaje zgodę na pożyczkę. Po podpisaniu umowy środki wpłyną na Twoje konto maksymalnie w ciągu jednego dnia. Wśród pożyczek świątecznych, ta wyróżnia się przede wszystkim wysoką maksymalną kwotą zobowiązania. Dzięki temu możesz swobodnie sfinansować wszystkie swoje plany, także te niezwiązane z zimą lub świętami. Nie zwlekaj z decyzją gdyż usługa dostępna jest tylko do końca stycznia 2015 roku.

Komentarze zostały wyłączone.