Kredyt gotówkowy – najkorzystniejsze zadłużenie na nagłe wydatki


Są takie sytuacje w życiu które wymagają interwencji z zewnątrz. Nawet jeżeli posiadasz oszczędności i wyjątkowo dbasz o swoje finanse, może okazać się, że to niewystarczające zabezpieczenie i musisz sięgnąć po pomoc finansową. W wypadku gdy pieniędzy potrzebujesz praktycznie od ręki, najłatwiejszym, ale również najatrakcyjniejszym rozwiązaniem finansowym będzie kredyt gotówkowy lub pożyczka udzielana przez bank. W odróżnieniu od produktów firm pożyczkowych możesz liczyć na znacznie niższe oprocentowanie, a przede wszystkim mniejszą ilość opłat dodatkowych. Z powodu rekordowo niskich stóp procentowych NBP, zaciągnięcie kredytu jest dużo korzystniejsze, a niski całkowity koszt powoduje, że łatwiej uzyskać zgodę na zobowiązanie.

Minimalne opłaty czy szybki dostęp do pieniędzy?

Jeżeli myślisz, że jedynym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na tańszy lub kosztowniejszy jednak łatwiej dostępny kredyt, jesteś w błędzie. Oferty banków zmieniły się w ciągu ostatnich lat tak bardzo, że trudno wybrać jedną wyróżniającą się usługę. Coraz większa konkurencja między bankami odbija się na warunkach jakie oferowane są nowym Klientom. Zyskują przede wszystkim osoby, które szukają kredytów gotówkowych, gdyż to te zobowiązania cieszą się największą popularnością. Niskie oprocentowanie, liczne promocje dzięki którym można ominąć dodatkowe opłaty, a także minimum formalności dzięki czemu możliwe jest otrzymanie kredytowanych pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia od zawarcia między stronami umowy.

Nie musisz wybierać między tańszym zobowiązaniem, a tym zapewniającym dostęp do gotówki w jak najkrótszym czasie. Zdecydowana większość kredytów na dowolny cel posiada bardzo zminimalizowane formalności. Dzięki temu kredytobiorca może spodziewać się pieniędzy na swoim koncie najpóźniej w ciągu jednego roboczego dnia od złożenia podpisu na umowie. Pod tym względem wyróżniają się oczywiście usługi skierowane do stałych Klientów, którzy mogą liczyć na przelew nawet w ciągu kilkunastu minut.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - wszystko czego nie wiesz, a powinieneś

Kredyt gotówkowy – nawet do 150 000,00 złotych

Ubiegając się o kredyt na dowolny cel możesz starać się pieniądze, które pozwolą Ci pokryć nie tylko drobne, bieżące wydatki ale również wyższą kwotę, dzięki której zrealizujesz swoje marzenia. Obecnie najkorzystniejszym kredytem na dowolny cel jest oferta dostępna w BGŻ BNP Paribas, to doskonały przykład, że pożyczka udzielana w banku może posiadać bardzo atrakcyjne warunki, jednocześnie zachowując elastyczność. Oprocentowanie tego kredytu wynosi zaledwie 4,90%, dodatkowo należy pamiętać o opłacie przygotowawczej, która stanowi 1,50% oraz prowizji o wysokości 2,99%, są to jednak bardzo niewielkie koszta w porównaniu do konkurencyjnych zadłużeń. Maksymalna kwota kredytu to aż 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 84 miesiące, czyli 7 lat.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie, a także porównać ją z pozostałymi kredytami gotówkowymi zachęcamy do poświęcenia kilku minut by sprawdzić opublikowany na naszej stronie ranking kredytów. Szybko przekonasz się, że wybór odpowiedniego zobowiązania nie jest tak trudny jak może Ci się wydawać.

Komentarze zostały wyłączone.