Kredyt gotówkowy na wakacyjny wyjazd – Sierpień 2019


To dla ciebie ostatni moment, by zdobyć pieniądze na wymarzone wakacje? Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego ze względu na szybki dostęp do pieniędzy? Pamiętaj, by przed złożeniem podpisu pod umową, zweryfikować przynajmniej kilka najlepszych ofert kredytowych i zdecydować się na usługę, która zagwarantuje ci najlepsze warunki. Jak to zrobić? Nie musisz poświęcać wielu godzin na osobiste wizyty w bankach, wystarczy, że skorzystasz z możliwości, jakie oferujemy naszym czytelnikom.

Wady i zalety kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy wyróżnia się wśród innych usług finansowych pod względem małej ilości formalności, a także czasu, jaki potrzebny jest do uzyskania zgody kredytowej. Po podpisaniu umowy, kredytobiorca może liczyć na bardzo szybką wypłatę gotówki, najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego.

Czy kredyt gotówkowy oferuje inne plusy? Okazuje się, że tak. Kredytobiorca decydujący się na zadłużenie na dowolny cel, dostępne w banku, może oczekiwać długiego okresu spłaty, który pozwoli obniżyć miesięczne opłaty i wpłynie korzystnie na zdolność kredytową usługobiorcy. Dodatkowym atutem jest fakt, że maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet do 200 000,00 złotych, co jednak zależy od indywidualnych możliwości klienta banku.

Ogromną zaletą kredytów gotówkowych, jest niskie oprocentowanie nominalne, które wiąże się bezpośrednio z rekordowo niskimi stopami procentowymi NBP.

Jakie wady możemy wskazać w przypadku kredytów na dowolny cel? Głównym minusem tego typu ofert jest konieczność sprawdzania opłat okołokredytowych. Nie wszystkie banki podwyższają koszty zadłużenia wysoką prowizją lub opłatą przygotowawczą, jednak warto sprawdzić, czy interesująca cię usługa nie jest droższa ze względu na szereg dodatkowych kosztów.

Sprawdź ile zapłacisz za wybraną ofertę

Masz na oku usługę, z której chcesz skorzystać? Porównaj ją z pozostałymi ofertami, które są obecnie aktualne na rynku. Sprawdź, ile wyniesie cię przykładowa rata tego zadłużenia, jak prezentuje się RRSO tej usługi na tle konkurencji. Pomoże ci w tym ranking kredytów gotówkowych, który dostępny jest całkowicie bezpłatnie na naszej stronie. Możesz dzięki niemu w ciągu zaledwie kilku minut, bez wychodzenia z domu, a nawet na przerwie w pracy, przekonać się, która z ofert kredytowych będzie dla ciebie najkorzystniejsza.

Zobacz także:  Październik 2014 - Najtańsze kredyty

Aby mieć pewność, że w 100% skorzystasz z możliwości, jakie daje ranking, upewnij się, że wypełnione zostały pola związane z kwotą kredytu oraz terminem spłaty, oczywiście zgodnie z tym, czego oczekujesz. Po ustaleniu tych danych ranking wyświetli oferty dostosowane do twoich wymagań.

Co polecamy?

W tym miesiącu zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest w PKO Banku Polskim. Mini ratka na dowolny cel zachęca długim okresem kredytowania, który trwa nawet 120 miesięcy, niskim RRSO, o wysokości 13,82%, a także wysoką kwotą, o jaką może ubiegać się klient banku, maksymalnie 120 000,00 złotych. Oferta nie wymaga od kredytobiorcy korzystania z innych ofert banku. Chcesz dowiedzieć się o tej usłudze czegoś więcej? Sprawdź dokładny opis oferty na naszej stronie.

Komentarze zostały wyłączone.