Kredyt gotówkowy na Noworoczne wydatki


Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku musisz uporać się z trudnościami finansowymi? Chcąc szybko zdobyć gotówkę na dowolny cel, możesz rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego. To oferta, która zapewnia minimum formalności i łatwą spłatę zadłużenia. Duża ilość ofert, dostępnych w bankach, pozwala także na dostosowanie usługi do Twoich preferencji. Pamiętaj o tym, wybierając ofertę, która zwiąże Cię umową, nawet na kilka lat, z konkretnym bankiem.

Mając możliwość wcześniejszego porównania dostępnych usług, dużo łatwiej będzie Ci określić koszt kredytu i zastanowić się, czy stać się na przewidywane raty.

Korzystając z porad finansowych oraz rankingu kredytów gotówkowych możesz zaoszczędzić dużo czasu, a przede wszystkim zapewnić sobie najniższy całkowity koszt kredytu.

Jakie oferty kredytowe polecamy?

Nie wszystkie pożyczki na dowolny cel oferują dobre warunki, o czym trzeba pamiętać, rozważając skorzystanie z takiej usługi. Jako przyszły kredytobiorca możesz swobodnie zapoznać się z warunkami nawet kilkunastu ofert, co daje możliwość wybrania oferty o najniższym koszcie.

Polecamy sprawdzenie ofert, które wyróżniają się nie tylko niskim oprocentowaniem, ale przede wszystkim najniższym RRSO spośród dostępnych usług finansowych.

Ranking kredytów gotówkowych pozwala poznać szczegółowe koszty kredytu i porównać oferty zarówno pod względem oprocentowania nominalnego, jak i dodatkowych opłat, przewidzianych przez bank. W zestawieniu kilkunastu kredytów dowiesz się także, jaka jest maksymalna kwota konkretnych usług, a także, w jakim okresie możesz zaplanować spłatę pożyczki. To szczegółowe informacje, które pozwolą Ci dostosować wybraną ofertę i poznać niezbędne warunki umowy.

W tym miesiącu polecamy Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas oraz Pożyczkę na Piątkę, która dostępna jest w Alior Banku. Obie oferty wyróżniają się niskim RRSO i dużą elastycznością w spłacie zadłużeń. Jeśli ta rekomendacja Cię zaciekawiła, koniecznie sprawdź pełny opis obu kredytów bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych.

Zobacz także:  Maj 2017 - najtańszy kredyt miesiąca

Uważaj na dodatkowe opłaty

Zależy Ci na niskim koszcie kredytu i przykładasz dużo uwagi do tego, by miesięczna rata była dla Ciebie na tyle łatwa w spłacie, że nie będzie miała negatywnego wpływu na Twój domowy budżet.

Ze względu na niską referencyjną stopę procentową, kredyty posiadają bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które jednak w wielu przypadkach nie oddaje całkowitego kosztu zobowiązania. Klient banku musi uważać na dodatkowe opłaty, które są w stanie znacznie zwiększyć RRSO wybranej pożyczki. Na co dokładnie zwrócić uwagę? Przekonaj się, czy interesujący Cię kredyt nie posiada zbyt wysokiej prowizji, pobieranej przez bank od udzielenia kredytu lub opłaty przygotowawczej. Porównując oferty banków, skup się na rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania i na tej podstawie wybierz najtańszą usługę.

Komentarze zostały wyłączone.