Kredyt gotówkowy – gdzie szukać najlepszego zadłużenia o wartości 20 tysięcy


Szukasz produktu finansowego, który pozwoli ci szybko cieszyć się pieniędzmi, ale masz pewność, że oferta firm pożyczkowych nie jest skierowana dla ciebie? Chwilówki oferują mniej, niż oczekujesz, w dodatku nie dając szansy na elastyczną spłatę oferty? Twój wybór powinien być prosty, możesz skorzystać z kredytu gotówkowego, dzięki któremu faktycznie otrzymasz gotówkę, nie martwiąc się o zbyt wysokie opłaty. Kredyt gotówkowy zapewni ci pieniądze na dowolny cel, a co ważniejsze gwarantuje spłatę dostosowaną do twoich możliwości, dzięki czemu twoja miesięczna rata wcale nie będzie odczuwalna w twoim domowym budżecie.

Gdzie szukać najlepszego kredytu gotówkowego o wartości 20 tysięcy złotych? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w dalszej części tego artykułu.

Coraz większe zainteresowanie kredytami gotówkowymi do 20 tysięcy złotych

Jeszcze do niedawna wielu klientów ubiegających się o kredyty gotówkowe, decydowało się na oferty o dużo wyższej kwocie. Z powodu epidemii koronawirusa sytuacja w Polsce diametralnie się zmieniła, co dotknęło także wszystkie banki działające na rynku. Klienci decydują się na dużo niższe zadłużenia, a banki muszą pamiętać o dokładnej weryfikacji swoich klientów, chcąc zmniejszyć swoje ryzyko finansowe. Kredyt gotówkowy do 20 tysięcy złotych stał się jedną z najpopularniejszych ofert. Klienci banków chętnie porównują także kredyt na dowolny cel o kwocie 10 tysięcy złotych. Niższa wartość zadłużenia to także większa szansa dla kredytobiorcy na łatwiejszą spłatę zobowiązania, co w aktualnym momencie jest niewątpliwą zaletą ofert tego typu.

To właśnie 20 tysięcy złotych brakuje ci, by móc skończyć remont mieszkania? A może liczysz na zobowiązanie, by móc kupić samochód? Niezależnie od twoich potrzeb, zadłużenie tego typu jest na wyciągnięcie ręki, a co ważniejsze, możesz wnioskować o kredyt całkowicie online.

Zobacz także:  Zadłużenie na dowolny cel - szybki dostęp do pieniędzy

TOP 3 – gdzie znajdziesz najlepsze zadłużenie o wartości 20 tysięcy złotych

Chcesz szybko poznać najlepsze zadłużenia finansowe, które pomogą ci zdobyć pieniądze, na jakich ci zależy? Przychodzimy z pomocą w postaci przybliżenia ci trzech najkorzystniejszych ofert, jakie znajdują się w naszym aktualnym rankingu kredytów gotówkowych. Gdzie warto złożyć wniosek o kredyt gotówkowy o wartości 20 tysięcy złotych? Oto TOP 3 zadłużenia, które polecamy naszym czytelnikom:

  1. Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym – oprocentowanie wynosi 7,19%, RRSO 9,55%. Rata miesięczna w przypadku kredytu o wartości 20 tysięcy złotych, rozłożonego na 50 równych rat wynosi 483,00 złotych;
  2. Pożyczka internetowa w Alior Banku – oprocentowanie wynosi 8,00%, RRSO 9,82%. Rata miesięczna w przypadku kredytu o wartości 20 tysięcy złotych, rozłożonego na 50 równych rat wynosi 485,00 złotych;
  3. Kredyt gotówkowy w BNP Paribas – oprocentowanie wynosi 7,19%, RRSO 13,65%. Rata miesięczna w przypadku kredytu o wartości 20 tysięcy złotych, rozłożonego na 50 równych rat wynosi 519,00 złotych;

Jakie warunki musisz spełnić jako klient ubiegający się o kredyt?

Kredyt gotówkowy, choć może wydawać ci się bardzo podobny do chwilówek oferowanych przez firmy pożyczkowe, wiąże się z warunkami typowymi dla zadłużenia dostępnego w banku. Dlatego też, zanim złożysz wniosek o kredyt i zaczniesz ubiegać się zobowiązanie, zastanów się, czy bank będzie mógł udzielić ci zgody na pożyczkę. Jakie warunki musisz spełnić?

  • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa – bank będzie chciał ocenić, czy stać cię na spłatę zobowiązania wraz z wszystkimi opłatami okołokredytowymi. Na zgodę banku mogę liczyć wyłącznie te osoby, które mają zatrudnienie zapewniające stałe dochody, które po pomniejszeniu o stałe wydatki związane z utrzymaniem, pozwolą na spłatę raty kredytu przez cały okres spłaty. Bank będzie zatem wymagać zaświadczenia o zarobkach lub wyciągu z konta bankowego;
  • Pozytywna historia kredytowa – bank będzie chciał sprawdzić twoją wiarygodność, dlatego konieczna będzie weryfikacja raportu Biura Informacji Kredytowej. Jeśli masz problemy ze spłatą innego zadłużenia lub odnotowano, że wcześniej miałeś trudności z regularnym spłacaniem pożyczki czy kredytu, bank odmówi ci udzielenia zobowiązania;
Zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych - darmowe porównanie pożyczek gotówkowych

Jak rozłożyć spłatę kredytu gotówkowego?

Długi okres kredytowania pozwala cieszyć się dużą elastycznością oferty finansowej. Chcesz mieć pewność, że rata wybranego przez ciebie kredytu będzie niska? Możesz zdecydować się na dłuższy termin spłaty, zapewniając sobie nie tylko niższe comiesięczne opłaty, ale także korzystniejszą zdolność kredytową.

Maksymalny okres kredytowania to w przypadku kredytów gotówkowych 120 miesięcy. Warto jednak dostosować termin spłaty do własnych potrzeb. Możesz w tym celu skorzystać z naszego rankingu. Zmieniając parametry zadłużenia pod względem terminu spłaty, porównasz miesięczne raty dostępnych ofert, a także ich całkowity koszt. Pamiętaj, że wydłużając termin spłaty, musisz liczyć się z tym, że oferta będzie droższa ze względu na oprocentowanie, które naliczane jest przez cały okres spłaty zadłużenia finansowego.

Uważaj na opłaty pozaodsetkowe

Koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie nominalne. Aby poznać wszystkie opłaty, musisz zainteresować się RRSO kredytu, czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Na całkowity koszt dowolnego zadłużenia składa się

  • oprocentowanie nominalne;
  • prowizja banku;
  • opłata przygotowawcza;
  • koszt ubezpieczenia (opcjonalnie);
  • koszt związany z założeniem i prowadzeniem konta osobistego w banku (opcjonalnie);

Z naszą pomocą szybko przekonasz się, które zobowiązanie jest faktycznie atrakcyjne pod względem finansowym. Pamiętaj, że porównując zadłużenia online, możesz wiele zyskać i warto skorzystać z rankingu, jaki znajdziesz na naszej stronie.

Choć banki chętnie oferują kredyty gotówkowe objęte promocją, to często nie są to najlepsze oferty na rynku. Okazuje się bowiem, że mimo niższego oprocentowania, klient musi uważać na dodatkowe opłaty. Chcesz wiedzieć, na co musisz zwrócić uwagę, wybierając najlepszy kredyt? Skorzystaj z naszych porad, a z pewnością uda ci się podpisać umowę, która nie będzie obarczona żadnymi dodatkowymi, czy ukrytymi opłatami.

Komentarze zostały wyłączone.