Kredyt gotówkowy a konsolidacja zadłużeń


Kredyty gotówkowe cieszą się zainteresowaniem nie tylko ze względu na łatwą dostępność usługi ale także duże możliwości jakie daje taki produkt. Możesz z niego skorzystać w całkowicie dowolnym celu i cieszyć się dodatkową gotówką, w przypadku kilku zadłużeń tego typu możesz także wykorzystać kredyt gotówkowy jako konsolidację swoich wcześniej zaciągniętych zadłużeń. Korzystając w ten sposób z kredytu możesz spłacić pozostałe pożyczki, zmniejszyć miesięczną ratę i wydłużyć okres kredytowania. Przekonaj się, że to dobre rozwiązanie wielu problemów finansowych i często jedyna szansa na spłatę zaległych zadłużeń bez ponoszenia większych konsekwencji czy popadania w spiralę kredytową.

Co możesz zyskać?

Problemy ze spłatą zbyt wysokich rat kredytów mogą dotknąć Cię w najmniej spodziewanym momencie. Jeżeli zaczynasz boleśnie odczuwać brak gotówki i szukasz sposobu, by poradzić sobie z trudnościami to właśnie kredyt gotówkowy może być wyjściem z sytuacji. Konsolidacja w ramach kredytu gotówkowego jest łatwa, zapewnia niższe opłaty miesięczne i wydłużony okres przez jaki spłacać będziesz swój kredyt. Dzięki temu zyskasz niższe raty i większą swobodę finansową. To rozwiązanie sprawdzi się, szczególnie w sytuacji gdy wciąż pozostało Ci wiele rat do spłaty zobowiązań i Twój aktualny budżet uniemożliwia ich spłatę w zadowalający sposób.

Bez konsolidacji poradzisz sobie w przypadku przejściowych problemów, zawieszając spłatę kredytu lub mając na horyzoncie wpłacenie ostatniej z rat zadłużenia, co pozwoli Ci poprawić domowe finanse.

Kredyt gotówkowy wykorzystany jako konsolidacja to także szansa na dodatkową kwotę, którą wykorzystasz w dowolnym celu. Możesz zarówno spłacić wcześniejsze zadłużenia oraz część pieniędzy przeznaczyć na swoje potrzeby. Bank nie będzie chciał od Ciebie informacji na co przeznaczysz pieniądze.

Który z kredytów gotówkowych możesz wykorzystać w ten sposób?

Jeżeli interesuje Cię konsolidacja zadłużeń z pomocą kredytu gotówkowego to koniecznie musisz poznać ofertę Alior Banku. To zobowiązanie, które umożliwia zaciągnięcie kredytu o wysokości 200 000,00 złotych. Pożyczka 5% z gwarancją to również usługa, która umożliwa niskie opłaty całkowite i najniższe RRSO wśród ofert dostępnych aktualnie na rynku. Maksymalny okres kredytowania pożyczki to aż 120 miesięcy. Dzięki temu zmniejszysz do minimum swoje opłaty i łatwiej będzie Ci wywiązywać się z zobowiązania.

Zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych - Maj 2018

Aby uzyskać kredyt, wymagana jest zdolność kredytowa, odpowiadająca kwocie kredytu o jaki wnioskujesz. Bank wymaga zaświadczenia o dochodach ale nie oczekuje żyrantów lub skorzystania z zabezpieczenia kredytu. Możliwe jest jednak dobrowolne opłacenie ubezpieczenia zadłużenia.

Jeżeli chcesz o tej ofercie dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przeczytania całego opisu oferty, a także porównania z innymi kredytami gotówkowymi w rankingu.

Komentarze zostały wyłączone.