Kalkulator kredytów – Marzec 2016


W tym miesiącu możesz spodziewać się wyższych wydatków ze względu na zbliżające się święta Wielkanocne. Okazja do rodzinnego spędzenia czasu, a także podarowania sobie prezentów bardzo często wiąże się z tym, że mniej pilnujemy swojego budżetu. Początek wiosny to także okres kiedy wielokrotnie konieczne jest przeprowadzenie drobnych remontów po okresie zimowym. Nieprzewidziane wydatki mogą tak bardzo wpłynąć na Twój budżet, że konieczne będzie skorzystanie z produktów, które zapewnią Ci zastrzyk dodatkowej gotówki.

Ofert pożyczek i kredytów gotówkowych jest tak wiele, że z całą pewnością uda Ci się wybrać usługę odpowiadającą Twoim wymaganiom. Najważniejsze jest jednak świadome poznawanie ofert i podjęcie decyzji o zadłużeniu, które przyniesie największe zyski poprzez minimalne koszta.

Pod tym względem możesz liczyć na naszą pomoc. Skorzystaj z kalkulatora kredytów i sprawdź co zaoferują Ci poszczególne banki.

Pieniądze na dowolny cel

Kredyt gotówkowy, a także pożyczka dostępna w banku to zadłużenia, które pomogą uporać się z wszystkimi wydatkami. Niezależnie od tego w jakim celu chcesz wykorzystać gotówkę, posiadając dobrą historię kredytową oraz zdolność – pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień po złożeniu wniosku. Większość Klientów ceni sobie minimum formalności oraz gwarancję znacznie niższych opłat niż w przypadku pożyczek parabankowych.

Kredyt gotówkowy przeznaczysz dokładnie na to, na czym najbardziej Ci zależy. Mogą to być zarówno wymarzone wakacje, naprawa samochodu czy doraźna pomoc w przypadku finansowych kłopotów. Bank nie będzie w żaden sposób ingerować w to co zrobisz z pieniędzmi jakie otrzymasz w ramach zobowiązania.

Najtańsze oferty marca

Korzystając z kalkulatora kredytów w ciągu kilku minut poznasz dokładną wysokość miesiecznych rat swojego zobowiązania. Wystarczy, że zaznaczysz jakiej wysokości kredyt Cię interesuje, a także jak długo chcesz spłacać pożyczkę. W naszym zestawieniu przekonasz się, które oferty posiadają najniższy całkowity koszt. Przedstawiony ranking trzech najatrakcyjniejszych ofert został opracowany na podstawie wysokości rat przykładowego kredytu o wysokości 10 000,00 złotych i terminie spłaty wynoszącym 36 miesięcy.

  • Pierwsze miejsce zajmuje Pożyczka 5,00% dla Każdego, czyli oferta Alior Banku. Miesięczna rata w przypadku przykładowego kredytu to tylko 299,71 złotych.Maksymalna kwota pożyczki to aż 150 000,00 złotych, bez poręczycieli lub konieczności ubezpieczenia. Alior Bank dodatkowo oferuje bardzo długi okres spłaty, aż 120 miesięcy.
  • Na drugim miejscu znajduje się Wypożyczka, czyli aktualnie najpopularniejsza usługa Eurobanku. Miesięczna rata w przypadku tego zadłużenia wyniosłaby 305,56 złotych. Zadłużenie nie przewiduje oprocentowania nominalnego. Pożyczkobiorca zobowiązany jest wyłącznie do opłacenia prowizji, która wynosi 10,00%. Maksymalny okres spłaty wynosi 60 miesięcy.
  • Na trzecim miejscu wyróżniamy ofertę tradycyjnego kredytu gotówkowego dostępnego w BGŻ BNP Paribas. Rata przykładowego zadłużenia w przypadku tej oferty wynosi 308,21 złotych. Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na 84 raty.
Zobacz także:  Listopad 2017 - Pożyczka z najniższym oprocentowaniem

Komentarze zostały wyłączone.