Jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy w polskich bankach?


O najtańszych kredytach gotówkowych bieżącego miesiąca wspominaliśmy już we wcześniejszym artykule. Warto jednak przybliżyć ofertę szczególnie jednego banku, który posiada najniższe oprocentowanie, a także najmniejsze całkowite koszty zadłużenia. Wiadomym jest, że zaciągnięcie kredytu to trudna decyzja i przed jej podjęciem, należy wielokrotnie zaznajomić się z ofertami, które wydają się być dla nas odpowiednie. Nigdy nie możemy być pewni tego, że dane zadłużenie będzie najlepsze – aby móc świadomie podpisać umowę z bankiem, jej warunki muszą być dla nas jasne i nie możemy mieć żadnych wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście jest to najtańszy kredyt gotówkowy wśród ofert polskich banków.

Najtańszy kredyt gotówkowy 2014 – sierpień

Instytucje finansowe starają się pozyskać coraz to więcej nowych klientów, kredyty gotówkowe cieszą się ogromną popularnością i to właśnie one przyczyniają się do rozwoju współczesnej bankowości. Konkurencja między kilkunastoma bankami jest tak duża, że jako konsumenci możemy często spodziewać się zmian w ofertach, coraz liczniejszych udogodnień i przede wszystkim różnic, które mogą realnie wpłynąć na komfort podczas zaciągania kredytu, a także jego spłaty.

Jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy w polskich bankach? Obserwując ranking bieżącego miesiąca bez trudu wskażemy lidera, który wśród dostępnych ofert proponuje swoim klientom najkorzystniejszy produkt. Paribas Bank, oferuje kredyt gotówkowy z najmniejszym oprocentowaniem, a dzięki pozostałym warunkom, kredytobiorca będzie spłacać najtańsze zadłużenie także pod względem całkowitego kosztu zobowiązania.

Najtańszy kredyt gotówkowy nr 1 – BNP Paribas Bank

  • Oprocentowanie kredytu wynosi 7,90%.
  • Prowizja za udzielenie zobowiązania – 3,90%.
  • Bez konieczności założenia konta osobistego.
  • Bank nie wymaga ubezpieczenia kredytu – to zmniejsza koszt zobowiązania i pozwala uzyskać jak najniższe miesięczne raty.
  • Długi okres spłaty – aż 7 lat, co daje nawet 84 raty. Dzięki elastyczności okresu kredytowania możemy zwiększyć swoją zdolność kredytową i ubiegać się o wyższą kwotę zobowiązania.
  • Możliwość uzyskania kredytu w wysokości 150 000 złotych. Granica kwoty jaką udostępni nam bank zostanie ustalona w oparciu o zdolność kredytową wnioskodawcy.
  • Aby złożyć wniosek wystarczy wypełnić niezbędny formularz i dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość wraz z oświadczeniem o otrzymywanych dochodach.
Zobacz także:  Kredyt gotówkowy ze złą historią kredytową - czy znajdziesz usługę dla siebie?

Dodatkowym atutem jest promocja jaką posiada Paribas Bank dla wewnętrznych klientów banku. Każdy kredytobiorca, posiadający Konto Dobrze Dobrane, decydujący się na zadłużenie w wysokości 20 000 złotych, lub wyższego, otrzyma Gwarancję Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu. Oznacza to, że nawet jeżeli otrzymamy korzystniejsze warunki zadłużenia w innym banku, BNP zaproponuje nam tańszy kredyt gotówkowy.

Najtańszy kredyt gotówkowy – podsumowanie

Odpowiadając sobie na pytanie „jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy w polskich bankach?”, obecnie znajdujemy jedyną słuszną odpowiedź i bez wahania możemy wskazać Kredyt gotówkowy nr 1 Paribas banku. To wyjątkowo dobra oferta, skierowana dla każdego kto chce zaciągnąć kredyt i w przyszłości nie obawiać się trudności wynikających ze zbyt wysokich kosztów. Kredyt ma pomóc w uzyskaniu niezbędnej gotówki i decydując się na niego, musimy mieć pewność, że będzie nas na niego stać. To produkt, za który będziemy musieli zapłacić i wiąże się to z wydatkami przez kilka miesięcy, a nawet lat. Aby zapewnić sobie jak najmniej problemów – szczególnie finansowych, należy dołożyć wszelkich starań by podpisana umowa dotyczyła właśnie najtańszego z pośród dostępnych kredytów gotówkowych.

Komentarze zostały wyłączone.