Grudzień 2018 – aktualny ranking kredytów gotówkowych


Ilość wydatków w okresie przedświątecznym może zaskoczyć nawet te osoby, które lubią planować swój budżet i starają się oszczędzać. Sposobem na szybkie zdobycie pieniędzy, których brakuje na Twoim koncie, może być podpisanie umowy kredytowej. Kredyt gotówkowy wyróżnia się możliwością skorzystania z pieniędzy w dowolnym celu, a także ułatwionymi formalnościami. Gotówkę możesz otrzymać nawet w ciągu jednego dnia, a koszt zadłużenia pozwala zaplanować bezproblemową spłatę pożyczki. Jeśli właśnie szukasz najlepszego kredytu gotówkowego, to postaramy się ułatwić to zadanie, przybliżając Ci najkorzystniejsze oferty, które znajdziesz w rankingu kredytów gotówkowych.

Sprawdź co oferują liderzy rankingu kredytów gotówkowych

Niskie oprocentowanie i szybki dostęp do gotówki? Właśnie tego powinieneś oczekiwać od najlepszych zadłużeń na rynku. Ilość usług pozwala na swobodne dostosowanie oferty do własnych potrzeb i skorzystanie z kredytu o warunkach, które zagwarantują niski koszt oraz dogodny termin uregulowania zadłużenia.

Kredyt gotówkowy, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu pod względem całkowitego kosztu zadłużenia, jest oferta BGŻ BNP Paribas. To kredyt, którego rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi tylko 10,03%, a dzięki długiemu okresowi spłaty, możliwe jest uzyskanie bardzo niskich miesięcznych rat kredytu, dostosowanych do usługobiorcy. Maksymalna kwota zadłużenia to aż 200 000,00 złotych, choć należy pamiętać, że zostanie ona indywidualnie określona na podstawie zdolności kredytowej wnioskodawcy. Usługa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zadłużeniem, zarówno nowych, jak i stałych Klientów BGŻ BNP Paribas.

Kolejną ofertą, wartą zainteresowania, jest usługa Alior Banku, która w ramach Pożyczki na Piątkę zapewnia do 200 000,00 złotych, a samą spłatę zobowiązania można rozłożyć nawet na 120 miesięcy, jednocześnie obniżając stałe koszty. RRSO Pożyczki na Piątkę wynosi 11,41%. Usługa dostępna jest dla stałych Klientów oraz osób, które pierwszy raz zdecydują się skorzystać z produktów Alior Banku.

Zobacz także:  Rekordowo niskie oprocentowanie kredytów

Skorzystaj z dodatkowych pieniędzy w krótkim czasie

Minimalna ilość formalności, możliwość złożenia wniosku internetowego, wszystko to powoduje, że zdobycie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Wypełniając formularz, który znajdziesz na naszej stronie, możesz liczyć na błyskawiczny kontakt z pracownikiem banku, a także dużo szybszy dostęp do gotówki, której potrzebujesz.

Jak szybko możesz się spodziewać pieniędzy na swoim koncie? Banki zapewniają, że są w stanie wydać wstępną decyzję kredytową nawet w ciągu kilkunastu minut, a po podpisaniu umowy, Klient może oczekiwać na przelew nawet tego samego dnia lub maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego. To świetna okazja dla osób, które potrzebują natychmiastowego podreperowania budżetu i nie chcą martwić się o zbyt wysokie opłaty lub małą elastyczność ofert, które proponowane są przez firmy pożyczkowe.

Komentarze zostały wyłączone.