Grudzień 2015 – świąteczne pożyczki gotówkowe


Grudzień to miesiąc kiedy nawet najbardziej oszczędne osoby wydają zacznie więcej pieniędzy. Łatwo zapominamy o ograniczeniach budżetu jakim dysponujemy i dodatkowe środki finansowe mogą okazać się niezbędne by zrealizować wszystkie zaplanowane wydatki. Święta Bożego Narodzenia oraz zbliżający się Sylwester wymagają wielokrotnie większego nakładu gotówki. Co zrobić by szybko podreperować swój budżet? Wiele osób musi w trudnej sytuacji skorzystać z pomocy jaka oferowana jest przez banki lub firmy pożyczkowe. Podjęcie takie decyzji odbije się jednak na Twoich finansach i może mieć duży wpływ na cały Twój budżet nawet przez kilka lat. Warto zastanowić się jaka oferta będzie zatem najkorzystniejsza i nie tylko błyskawicznie otrzymasz pieniądze ale zapłacisz za usługę znacznie mniej niż w przypadku pożyczki typu „chwilówka”.

Najlepsza pożyczka na rynku

Polecamy Świąteczny Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas. Zadłużenie jest wyjątkowo atrakcyjne i zapewnia minimum formalności. Dzięki szybkiej decyzji banku w sprawie przyznania kredytu możesz cieszyć się gotówką na koncie nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku. Ponadto Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty online z pewnością będą zadowoleni ze względu na minimum formalności i ofertę dostosowaną do swoich możliwości. Kredyt gotówkowy wyróżnia się przede wszystkim elastyczną spłatą zadłużenia, maksymalnie nawet do 84 miesięcy oraz maksymalną kwotą pożyczki, sięgającą nawet 150 000,00 złotych. Zanim jednak złożysz wniosek o tak wysokie zadłużenie zastanów się czy bank sprawdzając Twoją zdolność kredytową będzie skłonny przychylić się do Twojego wniosku.

Oprocentowanie kredytu wynosi 4,90% dzięki czemu zadłużenie zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce w aktualnym rankingu. Kredytobiorca zapłaci także prowizję w wysokości 2,99%.

Świąteczna promocja umożliwia zyskanie zwrotu aż 20,00% odsetek wpłaconych w ciągu roku. By skorzystać z tej promocji wystarczy zaciągnąć pożyczkę świąteczną i spłacać miesięczne raty zgodnie z ustalonym harmonogramem przez okres 12 miesięcy. Jednorazowy zwrot odsetek może wynieść rocznie aż 760,00 złotych.

Zobacz także:  Scoring kredytowy

Porównywalnie atrakcyjną ofertą kredytu jest zobowiązanie na dowolny cel dostępne w Eurobanku. Kredyt z premią roczną. Podobnie jak w przypadku BGŻ BNP Paribas, Eurobank umożliwia zdobycie pieniężnej premii wszystkim osobom spłacającym swoje zadłużenie terminowo. Maksymalna roczna premia wynosi 400,00 złotych. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 5,00%, ponadto bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 3,00% całego zadłużenia. Usługa skierowana jest wyłącznie do wewnętrznych Klientów banku posiadających aktywny rachunek osobisty. Najwyższa kwota o jaką mogą ubiegać się Klienci Eurobanku w ramach zadłużenia na dowolny cel to 120 000,00 złotych. Plusem oferty jest jednak niewątpliwie bardzo długi okres spłaty kredytu, aż 108 miesięcznych rat.

Przed podpisaniem umowy

Nie decyduj się na zadłużenie jeśli nie masz pewności, że uregulujesz je bez większych problemów. Zobowiązanie wiąże się z wielomiesięczną spłatą. Tymczasowa poprawa Twojego budżetu będzie miała zatem wpływ na Twoje finanse nawet przez kilka lat. Zatem decyzję o pożyczce podejmij świadomie.

Komentarze zostały wyłączone.