Gdzie szukać najtańszego kredytu gotówkowego?


Zanim podpiszesz dokumenty w banku i zdobędziesz potrzebne Ci pieniądze, poszukaj oferty, która będzie najtańsza. Pod tym względem rankingi kredytów gotówkowych sprawdzają się doskonale. Możesz w zaledwie kilka minut porównać produkty, których warunki będą miały wpływ na Twój budżet nawet przez kilka lat. Nie ulega zatem wątpliwości, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wybór usługi o jak najniższym całkowitym koszcie zobowiązania. Samodzielne poszukiwanie informacji o poszczególnych usługach może być bardzo czasochłonne, szczególnie gdy bank nie zamieszcza potrzebnych informacji na stronie internetowej. Dlatego też chcąc pomóc kredytobiorcom oddajemy do dyspozycji wszystkich zainteresowanych aktualny ranking zadłużeń, a także praktyczne porady i porównania. Dowiedź się jak zaoszczędzić na usłudze, która pozwoli Ci zdobyć gotówkę na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy – rok bez odsetek

BGŻ BNP Paribas przyciąga kredytobiorców dzięki promocji, która pozwala ominąć cześć odsetek. Kredytobiorca spłacający regularnie swój kredyt może zaoszczędzić wartość odsetek w trakcie ostatnich 12 miesięcy spłaty zadłużenia. Rok bez odsetek to doskonały sposób na obniżenie kosztów i m.in. podjęcie decyzji o wcześniejszej spłaty. Szczególnie, że kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Oferta jest korzystna na tle pozostałych pożyczek, ze względu na brak ograniczeń jakie stosowane są najczęściej w przypadku wszystkich promocyjnych usług banków. W tym wypadku instytucja rzeczywiście kieruje ofertę do wszystkich zainteresowanych, nie zawężając grona odbiorców poprzez ciężkie do spełnienia warunki.

Jako Klient masz zatem możliwość ubiegać się o kredyt o maksymalnej wartości 150 000,00 złotych. Ponadto kredytobiorca ma szansę dostosować okres kredytowania do swoich możliwości. Najdłuższy okres spłaty wynosi bowiem aż 84 miesiące, co pozwala znacznie obniżyć miesięczną ratę kredytu, a także podwyższenie swojej zdolności kredytowej.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - wszystko czego nie wiesz, a powinieneś

Zwrot odsetek w Banku BPH

Bank BPH ponownie umożliwił swoim Klientom skorzystanie z promocji „Powrót odsetek”, który cieszył się duża popularnością w ubiegłym roku. Tym razem oferta skierowana jest do usługobiorców, którzy przynajmniej w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystali z żadnego zadłużenia w Banku BPH. Kredyt gotówkowy objęty promocją różni się także warunkami od swojej standardowej wersji. Decydując się na zaciągnięcie właśnie tego zobowiązania należy pamiętać, że bank znacznie ogranicza maksymalną wartość pożyczki, a także okres w jakim zostanie ona spłacona. Najwyższa kwota o jaką może ubiegać się potencjalny Klient to tylko 20 000,00 złotych, a okres przez jaki należy uregulować swoje zadłużenie to od 12 do 24 miesięcy.

Promocje nie zawsze są korzystne

Pamiętaj, że decydując się na kredyt konsumpcyjny, szczególnie ten z promocyjnymi warunkami, warto zwrócić szczególną uwagę na opłaty około-kredytowe. Niestety, często nie są to oczywiste koszta jakie musi ponieść kredytobiorca, a mają ogromny wpływ na ogólną wysokość rat, a przede wszystkim całkowitej wartości produktu z jakiego chcesz skorzystać.

Komentarze zostały wyłączone.