Czerwiec 2018 – Najtańszy kredyt gotówkowy


Planujesz urlop z najbliższymi, a może trafiła Ci się świetna okazja kupienia nowego samochodu w okazyjnej cenie? Nawet jeżeli w Twoim budżecie brakuje gotówki, możesz zapewnić sobie dodatkowe fundusze, dzięki którym spełnisz swoje najbliższe cele i niespodziewane wydatki. Zdobycie pieniędzy na dowolny cel stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Banki prześcigają się w promocyjnych ofertach, a kredytobiorcy mogą cieszyć się nie tylko niskim oprocentowaniem ale także długim okresem spłaty i minimalnymi formalnościami. Jednak nie każdy kredyt gotówkowy zapewnia doskonałe warunki i brak ukrytych opłat. Zapewniamy, że korzystając z naszej pomocy, unikniesz przykrych niespodzianek, a umowa, którą podpiszesz z bankiem, okaże się wyjątkowo atrakcyjna. Przekonaj się, w którym banku warto złożyć wniosek o kredyt, a dodatkowo poznaj warunki, które będą Cię obowiązywać przez całą umowę.

Numer jeden w rankingu

Ranking kredytów gotówkowych, który publikujemy na naszej stronie, zawiera zawsze aktualne i obiektywne informacje o dostępnych zobowiązaniach finansowych. Gwarantujemy, że poświęcając kilka minut na sprawdzenie rankingu, szybko uda Ci się wybrać nawet kilka ofert, które będą odpowiadać Twoim potrzebom.

W tym miesiącu polecamy Pożyczkę Gotówkową, która znajduje się w ofercie Alior Banku. To zobowiązanie, które obiecuje najniższą całkowitą kwotę kredytu. RRSO zobowiązania wynosi zaledwie 11,28%. Czym wyróżnia się oferta Alior Banku?

  • Niskie oprocentowanie nominalne – 6,36%
  • Prowizja, którą pobiera bank za wydanie pożyczki, wynosi 6,63%
  • Brak opłaty przygotowawczej
  • Maksymalna kwota zobowiązania to 200 000,00 złotych
  • Spłatę można rozłożyć na 60 równych, miesięcznych rat
  • Alior Bank sprawdza swoich Klientów w BIK
  • Konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o zarobkach
  • Możliwe jest wnioskowanie o Pożyczkę Gotówkową online

Alior Bank udostępnia zadłużenie nowym oraz stałym Klientom, korzystającym z pozostałych usług banku. Jednym z największych atutów pożyczki jest szybkie wydanie decyzji kredytowej i dostęp do pieniędzy w bardzo krótkim czasie.

Zobacz także:  Ranking pożyczek - Styczeń 2018

Jeżeli chcesz porównać Pożyczkę Gotówkową z innymi usługami, dostępnymi na rynku, zachęcamy do bliższego zapoznania się z rankingiem oraz sprawdzenia pełnych opisów ofert, które Cię zainteresują.

Nie trać czasu – złóż wniosek online

Chcesz jak najszybciej otrzymać pieniądze i nie masz czasu na wielogodzinne wizyty w placówkach banków? Rozwiązanie jest proste, wystarczy, że skorzystasz z wniosku kredytowego, który dostępny jest na naszej stronie. To całkowicie darmowy formularz, który wypełnisz bez wychodzenia z domu, a nawet na przerwie w pracy.

Aby prawidłowo uzupełnić wniosek, wystarczą podstawowe dane, które są potrzebne do przygotowania indywidualnej oferty i skontaktowania się z Tobą przez pracownika banku. W formularzu musisz wpisać tylko swoje imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL, kwotę kredytu, o jaki chcesz się ubiegać oraz adres e-mail.

Zapewniamy, że dane zostaną przekazane do banku, wyłącznie w celu łatwiejszego ustalenia szczegółów umowy. Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie oznacza, że masz obowiązek skorzystać z przedstawionej przez bank oferty, możesz rozmowę z konsultantem potraktować wyłącznie informacyjnie.

Komentarze zostały wyłączone.