Więcej wydatków w Nowym Roku? Być może Twój budżet, a w szczególności oszczędności uszczuplały w okresie świątecznym? Gdy brakuje Ci gotówki, a na horyzoncie pojawia się coraz więcej planów na które brakuje Ci pieniędzy, to kredyt gotówkowy jest rozwiązaniem, którego szukasz. Szybki dostęp do gotówki, minimum formalności, elastyczny okres spłaty i co najważniejsze, niskie oprocentowanie. Co zrobić by skorzystać z wszystkich wymienionych atutów pożyczek na dowolny cel? Znajdź kilka minut i porównaj oferty banków, korzystając z opublikowanego na naszej stronie rankingu. To zestawienie dostępnych w Polsce kredytów gotówkowych, wraz z możliwością sprawdzenia RSSO pożyczek, okresu spłaty oraz warunków uzyskania zgody kredytowej. Zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, uzyskując jednocześnie pewność, że Twój wybór nie będzie wiązał się z nieprzewidzianymi konsekwencjami.

Lider styczniowego rankingu kredytów

Która oferta wyróżnia się na tyle, by polecać ją Klientom banków? Okazuje się, że jedna z usług faktycznie wybija się na tle konkurencji. Brak prowizji, niskie oprocentowanie nominalne, jasne warunki umowy i minimum formalności, to cechy które wyróżniają Pożyczkę 5% z gwarancją. Alior Bank oferuje niezwykle elastyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku zobowiązań o wyższym koszcie oraz tych kilkutysięcznych na bieżące potrzeby. Minimalna kwota pożyczki to 1000,00 złotych, a maksymalna kwota o jaką może ubiegać się Klient to aż 200 000,00 złotych. Przy czym warto zaznaczyć, że kwota kredytu będzie zależała bezpośrednio od indywidualnej sytuacji finansowej Klienta. Najdłuższy okres kredytowania, który nie tylko pozwoli obniżyć miesięczny koszt raty ale także podwyższyć zdolność kredytową, wynosi 120 miesięcy. RRSO Pożyczki 5% z gwarancją to tylko 5,12%, to świetny wynik dla całkowitego kosztu zobowiązania. Ogromnym atutem jest także fakt, że zobowiązanie nie łączy się z licznymi formalnościami, a pieniądze można uzyskać nawet w ciągu jednego dnia.

Wnioski online - oszczędność czasu

Nie musisz poświęcać swojego wolnego czasu na wizyty w bankach i długie rozmowy podczas których pracownicy banków będą przekonywać Cię do wyboru ich usług. Internetowy ranking, w niezależny sposób, ukaże Ci faktycznie najkorzystniejsze zobowiązania, a wysłanie wniosku online umożliwi Ci szybko pozyskać gotówkę, której potrzebujesz. Wypełnienie formularza trwa kilka minut i wymaga podania wyłącznie kilku informacji, które pozwolą na zweryfikowanie usługobiorcy oraz kontakt zwrotny. Wniosek wypełnisz nawet w ciągu kilku minut, z pomocą danych, które znajdują się w Twoim dowodzie osobistym. Wysłanie ich spowoduje, że nawet w ciągu kilkunastu minut możesz spodziewać się telefonu od pracownika banku i przedstawienia dostosowanej oferty, na którą możesz ale nie musisz się zgodzić. Wniosek nie zobowiązuje Cię do skorzystania z pożyczki i może być tylko kolejnym krokiem do lepszego zapoznania się z usługą.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj