Gotówka bez zbędnych formalności w dodatku pozbawiona licznych ukrytych kosztów związanych z usługą. To najczęstsze oczekiwania jakie stawiamy przed produktami finansowymi oferującymi pomoc w uzyskaniu dodatkowej gotówki. Wiele firm pożyczkowych, a nawet banków nie spełnia tych wymogów i zamiast oferować jak najlepsze usługi, koszty tych pożyczek czy kredytów wciąż są nie do przyjęcia przez większość usługobiorców. Prowizje, konieczność ubezpieczenia zobowiązania a także wielokrotnie wymóg założenia rachunku osobistego, który będziemy musieli co miesiąc opłacać w ramach jego prowadzenia – to część z tych opcji, które kredytodawcy chętnie nakładają na klientów by podnieść koszty jakie będą musieli oni ponieść.

Wiele osób nie zwraca uwagi na dokładne sprawdzenie umowy i podpisując ją kieruje się wyłącznie reklamowanym oprocentowaniem, które nie uwzględnia innych opłat. O tym, że ta wartość znacznie różni się od ostatecznych kosztów wystarczy wspomnieć o różnicach między tradycyjnym oprocentowaniem a rzeczywistą roczną stopą procentową.

Najlepsze kredyty gotówkowe sierpnia

Dla Państwa przygotowaliśmy aktualne zestawienie trzech najtańszych kredytów, które pozbawione są wszelkich dodatkowych, ukrytych kosztów. Są to wyjątkowo dobre oferty, nad którymi warto zastanowić się gdy planujemy zaciągnięcie kredytu lub pożyczki gotówkowej.

BNP Paribas Bank

Kredyt gotówkowy, z oprocentowaniem w wysokości 7,90% oraz prowizją 3,90%. Poza tymi kosztami bank nie wymaga założenia konta osobistego lub ubezpieczenia zadłużenia na wypadek nieprzewidzianych problemów. To obecnie najtańszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku. Pozostałe warunki umowy są bardzo atrakcyjne i nie odbiegają od standardów jakie możemy obserwować wśród dobrych kredytów w ostatnim czasie. Minimum formalności, szybka wypłata gotówki najwyższa kwota zadłużenia 150 000 złotych oraz 84 miesiące możliwego okresu kredytowania.

Getin Bank

Lider zeszłego miesiąca wciąż prezentuje świetny produkt i zachęca do skorzystania z kredytu, który tylko niewiele różni się od pożyczki w Paribas Banku. Oprocentowanie wynosi 8,00%, natomiast prowizja to 5,00%. Podobnie jak w przypadku BNP maksymalna kwota kwota o jaką może ubiegać się klient to 150 000 złotych, a okres spłaty to również 84 miesiące równych rat. Getin Bank nie wymaga zabezpieczenia kredytu, a także nie wymusza skorzystania z pozostałych usług finansowych banku.

Citi Bank Handlowy

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku to ostatnia z wyróżnionych przez nas usług. Na tle pozostałych cechuje się nieco wyższym oprocentowaniem 9,50% jednak niższą prowizją 2,50%. Dzięki temu to nadal bardzo dobre zobowiązanie, które warto wybrać dbając o przyszłe opłaty, które będą miały wpływ na nasz miesięczny budżet. Bank Handlowy oferuje kredyt w wysokości maksymalnie 120 000 złotych, tak jak w przypadku dwóch wcześniej wymienionych produktów okres kredytowania to 84 miesiące, co daje szansę na elastyczne rozłożenie rat i zminimalizowanie kosztów w danym miesiącu. Ponadto bank nie oczekuje od kredytobiorcy ubezpieczenia pożyczki, a w zamian udostępnia szereg bezpłatnych porad dotyczących prawa, infolinii pracy itp.

Dobry kredyt to nie tylko teoria, chcąc znaleźć taki produkt, warto dobrze poszukać i nie obawiać się tego, że nie znajdziemy usługi, która spełni choć część naszych wymagań. Na rynku jest tak wiele usług, które muszą ze sobą konkurować, że mamy ogromne szanse na to by podpisać umowę na najtańszy kredyt gotówkowy – także taki bez dodatkowych kosztów i haczyków czekających na nieświadomych usługobiorców. Natomiast nasz portal dokłada wszelkich starań by spełnić oczekiwania konsumentów i zawsze chętnie pomagamy przybliżyć Państwu najlepsze kredyty oraz pożyczki.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj