Wiosną wydajemy więcej pieniędzy i częściej sięgamy po produkty oferowane w instytucjach finansowych. Podczas Świąt Wielkanocnych wydajemy nawet dwa razy więcej niż podczas standardowego weekendu. Oznacza to, że musimy brać to pod uwagę planując budżet na cały miesiąc. Święta z rodziną to najlepszy okres na spędzenie wspólnie czasu i cieszenie się z odpoczynku od codzienności. Aby przygotować się do tego okresu kupujemy więcej, a często w naszym koszyku w sklepie znajdują się także kosztowniejsze artykuły. Dłuższy dzień i korzystniejsza pogoda zachęcają również do odnowienia domu czy wykonania zaległych prac w ogrodzie. Jednak wszystko to wymaga odpowiedniego nakładu gotówki. Jak poradzić sobie z wszystkimi planami gdy na koncie lub w portfelu wcale nie mamy tylu pieniędzy ile potrzebujemy? Jeżeli nie chcesz pożyczać gotówki od znajomych czy rodziny, możesz zdobyć kredyt na dowolny cel w banku.

Czym wyróżnia się kredyt na dowolny cel?

Kredyt gotówkowy jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem jeżeli szukasz oferty, która zapewni Ci elastyczne warunki i szybką decyzję o przyznaniu pożyczki. Wciąż możesz cieszyć się bardzo niskim oprocentowaniem, zarówno dzięki konkurencyjności ofert, ale przede wszystkim dzięki niskiej stopie NBP, która w tym roku może pozostać rekordowo niska.

Kredyt w banku ma jednak wiele zalet, o których warto wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze zadłużenia. Oferta banków jest bogatsza od tej jaką możemy otrzymać w parabanku, największym atutem jest bowiem dostosowanie pożyczki do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kredyt na dowolny cel możesz przeznaczyć zarówno na opłatę bieżących rachunków jak i egzotyczną wyprawę wakacyjną. Wartość kredytu zależy od Twojej zdolności kredytowej, a dodatkowo możesz bardzo swobodnie zaplanować spłatę pożyczki, obniżając miesięczne wydatki.

W jakim banku starać się o zobowiązanie?

Najlepszym kredytem, który obecnie polecamy wszystkim zainteresowanym, jest Pożyczka 5% z gwarancją, dostępna w Alior Banku. Już od kilku miesięcy ten produkt zajmuje wysokie miejsce w rankingu wszystkich zobowiązań, dlatego też warto poznać ofertę lepiej i zdecydować czy odpowiada ona Twoim potrzebom.

Oprocentowanie nominalne tej pożyczki wynosi 5,00%, Klient nie musi obawiać się prowizji ponieważ Alior Bank jej nie pobiera. Warto jednak przed podpisaniem umowy ustalić wysokość opłaty przygotowawczej, która może zostać obniżona jeżeli np. Klient posiada aktywne konto w banku.

Starając się o Pożyczkę 5% z gwarancją możesz wnioskować maksymalnie aż o 200 000,00 złotych, to zatem świetna opcja jeżeli potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, a Twoja sytuacja finansowa pozwala na bezproblemową spłatę takiej kwoty. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy, co nawet przy kredycie o wysokiej kwocie pozwala na maksymalne obniżenie miesięcznych kosztów.

Starając się o kredyt do 4 000,00 złotych bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Aby dowiedzieć się więcej koniecznie wypełnij darmowy wniosek dostępny na naszej stronie i skontaktuj się z konsultantem banku.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj