Doskwiera Ci brak środków na koncie, a wydatków jest coraz więcej? A może Twój budżet jest uszczuplony tymczasowo ale na horyzoncie pojawiła się okazja, której nie chcesz stracić? Niezależnie od tego, na co chcesz przeznaczyć dodatkowe środki finansowe, kierując się po pomoc do banku możesz zyskać nawet 200 000,00 złotych. Warunkiem otrzymania zgody kredytowej jest jednak Twoja zdolność kredytowa oraz dobra historia finansowa. Jeżeli spełniasz warunki potrzebne do uzyskania premii, możesz liczyć na pieniądze nawet w ciągu jednego dnia, decydując się na ofertę banku, który gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy. Jeżeli szukasz oszczędności i nie chcesz by miesięczna rata była dla Ciebie zbyt wysoka, koniecznie sprawdź oferty w rankingu, który systematycznie jest uzupełniany przez specjalistów.

Luty 2017 - TOP 3 oferty

Pożyczka na dowolny cel może być ogromnym ułatwieniem jeżeli potrzebujesz gotówki i chcesz by znalazła się ona w Twoim zasięgu w krótkim czasie, bez konieczności wypełniania licznych formalności. Oferta banków zmienia się bardzo elastycznie w zależności od oczekiwań Klientów. Coraz popularniejsze są produkty dostępne online, co skutkuje tym, że banki bardzo rozwijają tę gałąź swojej działalności. Praktycznie wszystkie banki posiadają zadłużenia o które można ubiegać się drogą internetową, a część z nich udostępnia również podpisanie umowy elektronicznie lub dzięki pośrednictwu kuriera, bez wizyty w banku.

Gdzie w tym miesiącu skierować się by nie stracić na zadłużeniu, którego potrzebujesz? Poniżej opisujemy trzy najatrakcyjniejsze oferty banków. Zapoznaj się z nimi i wybierz usługę, która spełnia Twoje wymagania.

  • Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją

Oferta dobrze znana ze względu na minimum opłat i ogromną elastyczność. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych, przy czym bank nie wymaga skorzystania z innych produktów by otrzymać zgodę kredytową. Maksymalny okres spłaty to nawet 120 miesięcy. Dzięki czemu kredytobiorca może swobodnie zaplanować raty nie wpływające niekorzystnie na domowy budżet.

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy

Oferta Paribas Banku może być doskonałą alternatywą jeżeli szukasz pożyczki o niskich opłatach całkowitych i minimalnych formalnościach. Kredyt Gotówkowy wypłacany jest nawet tego samego dnia w którym zostanie podpisana umowa. Kredytobiorca może ubiegać się o zadłużenie o wartości nie przekraczającej 150 000,00 złotych. W porównaniu do Alior Banku, BGŻ BNP Paribas nie jest tak elastyczny pod względem okresu kredytowania, maksymalnie wynosi w tym wypadku tylko 84 miesiące.

  • Getin Bank - Kredyt na wyciąg z konta

Getin Bank oferuje pożyczkę do kwoty 100 000,00 złotych, przy czym Klient banku może rozłożyć spłatę na 96 równych rat. Zaletą tej oferty jest możliwość podpisania umowy na podstawie wyciągu z konta bankowego, jeżeli Klient jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę. To znacznie ułatwia wypełnienie formalności, co przekłada się na szybszy dostęp do gotówki.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj