Nowy rok to często także nowe wydatki, wielokrotnie całkowicie niespodziewane i wymagające Twojej szybkiej reakcji. Nie musisz martwić się o brak gotówki, pod warunkiem, że odpowiedzialnie wybierzesz produkt, który pomoże poprawić sytuację finansową Twojej rodziny. Zakończenie i początek roku wiążą się niezaprzeczalnie z szeregiem opłat, które należy uregulować, a portfel czy konto często są niemal puste po gorączce świątecznych i sylwestrowych wydatków. Warto pamiętać, że banki wciąż oferują kredyty gotówkowe, które posiadają bardzo atrakcyjne warunki ze względu na wciąż niskie oprocentowanie. Może się to zmienić już w ciągu kilku tygodni ze względu na przyrost inflacji, który zaskoczył nawet analityków, przewidujących najbardziej optymistyczne prognozy finansowe. Być może to ostatnia szansa by podpisać umowę, która pozwoli Ci bez większych kosztów skorzystać z dodatkowej gotówki na całkowicie dowolny cel.

Najkorzystniejsze zobowiązanie w 2017 roku

Gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy tuż po nowym roku? Aby poznać wszystkie wyróżnione oferty koniecznie sprawdź aktualny ranking kredytów na dowolny cel. W tym artykule jednak przybliżymy Ci dwie oferty, które wraz z rozpoczęciem się 2017 roku wybiły się na tle pozostałych usług. Dlatego jeżeli szukasz zadłużenia wartego uwagi ale nie masz czasu by samodzielnie poświęcać kilka godzin na poszukiwania produktu, który zapewni najlepsze warunki umowy zarówno w tracie ubiegania się o pieniądze, jak i spłaty zadłużenia, skorzystaj z pomocy fachowców.

W styczniu 2017 kredytem o najniższych całkowitych kosztach jest Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku, której RRSO wynosi zaledwie 5,12%. Poza niskim kosztem kredytu ogromnym atutem jest bardzo wysoka maksymalna kwota zadłużenia o jakie można się ubiegać wynosi aż 200 000,00 złotych. Bank bardzo elastycznie podchodzi także do spłaty pożyczki, raty można rozłożyć aż na 120 miesięcy, czyli 10 lat. Ubiegając się o zobowiązanie do kwoty 4 000,00 złotych Klient nie jest zobowiązany dostarczyć do banku zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach. Pożyczkę można spłacić przed ustalonym terminem, nie martwiąc się o dodatkową prowizję.

Wypełniając wniosek online możesz mieć pewność, że pieniądze otrzymasz bardzo szybko, a wszystkie formalności będą ograniczone do minimum.

Druga oferta, którą polecamy wszystkim zainteresowanym pochodzi z BGŻ BNP Paribas i jest to Kredyt Gotówkowy, o RRSO wynoszącym 7,21%. Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych, a okres na jaki można rozłożyć raty to 84 miesiące. Oferta jest jednak atrakcyjna ze względu na minimum formalności i bardzo szybką wypłatę gotówki. Podobnie jak w przypadku Pożyczki na 5% z gwarancją, Kredyt Gotówkowy można spłacić przed terminem, bez ponoszenia dodatkowej odpowiedzialności finansowej.

Szybki kredyt bez dodatkowych opłat

Nawet jeżeli zależy Ci na tym, by gotówkę otrzymać w bardzo krótkim czasie, pamiętaj, że kredyt gotówkowy nie musi być z tego powodu droższy, a jeżeli posiadasz zdolność kredytową nie musisz decydować się na pożyczkę w parabanku, która będzie kosztowniejsza.

Aktualnie niemal wszystkie banki zapewniają szybką wypłatę pieniędzy i można wybrać ofertę, która zagwarantuje dostęp do środków nawet w ciągu jednego dnia.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj