Kupno mieszkania to bardzo odpowiedzialna decyzja, która często łączy się z koniecznością skorzystania z kredytu hipotecznego. Polacy bardzo często decydują się na kupno nieruchomości, wiedząc, że będzie to jednocześnie związane z zawarciem umowy z bankiem na długie lata. Warto jednak pamiętać, że kupno mieszkania, działki, czy domu, nawet z pomocą banku, może okazać się doskonałą inwestycją pieniędzy.

Uważasz, że to odpowiedni moment na kupno mieszkania? Chcesz rozpocząć nowy rozdział w życiu i wiesz, że twoje szanse na zawarcie umowy są w tej chwili wysokie, ponieważ masz wysoką zdolność kredytową, stabilną sytuację zawodową, odłożone oszczędności, które pokryją wkład własny, a także świetną historię kredytową? W takim razie nie czekaj! Oferta banków jest w tej chwili bardzo korzystna, a dzięki rekordowo niskim stopom procentowym NBP będziesz mieć pewność, że raty twojego kredytu będą bardzo korzystne.

BNP Paribas i PKO Bank Polski - te banki polecamy

Uważasz, że wybór kredytu hipotecznego jest trudny, a większa liczba dostępnych ofert skutecznie odstrasza cię od porównania ich ze względu na czas, jaki będzie do tego potrzebny? Zapewniamy, że z naszą pomocą uda ci się wybrać ofertę, która spełni wszystkie twoje wymagania. Nie tylko szybko wybierzesz najlepszy kredyt, ale także zyskasz pewność, że oferta nie okaże się uciążliwa na przestrzeni miesięcy, czy lat, gdy będziesz spłacać zobowiązanie.

Jaki kredyt hipoteczny możemy polecić w tym miesiącu? Zachęcamy do zapoznania się aż z dwiema ofertami, które zdecydowanie wyróżniają się w aktualnym rankingu kredytów hipotecznych. Mowa o:

  • Kredyt hipoteczny w BNP Paribas - oprocentowanie 2,01%, RRSO 2,03%, możliwa karencja spłaty kredytu, elastyczny okres kredytowania, oferta wyłącznie dla klientów posiadających konto osobiste w BNP Paribas;

  • Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim - oprocentowanie 2,07%, RRSO 2,10%, możliwa karencja spłaty lub wakacje kredytowe, bank umożliwia ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, bardzo długi okres kredytowania.

Ranking kredytów hipotecznych - skuteczne porównanie kredytów

Pamiętaj, że weryfikacja aktualnych ofert banków powinna być dla ciebie oczywista w momencie, gdy chcesz ubiegać się o zadłużenie finansowe. Niezależnie od tego, czy liczysz na kredyt hipoteczny, czy może kredyt gotówkowy, każda z dostępnych usług będzie miała dla ciebie do zaoferowania inne warunki, a ty mogąc je porównać, wybierzesz usługę o najniższych kosztach i najkorzystniejszej spłacie. Ranking kredytów hipotecznych pomoże ci porównać nawet kilka kredytów jednocześnie, przy czym możliwe będzie dostosowanie warunków do twoich potrzeb. Wystarczy, że ustalisz kwotę zobowiązania, a także termin spłaty kredytu, a ranking będzie w stanie wyświetlić oferty zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Pamiętaj, że warto złożyć wniosek o kredyt nawet w kilku bankach. Wypełnienie i wysłanie wniosku nie zobowiązuje cię do podpisania umowy, ale z całą pewnością pozwoli szczegółowo zapoznać się z ofertą, a także zadać kilka istotnych pytań konsultantowi banku, z czego oczywiście zachęcamy skorzystać.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj