Nadchodzący koniec roku zawsze wiąże się z duża ilością wydatków. Warto zatem wcześniej przygotować swój budżet na dodatkowe obciążenie. Myśl o kredycie na dowolny cel może być bardzo atrakcyjna, szczególnie jeżeli poznasz warunki ofert, które obecnie są bardzo korzystne. Jeżeli przewidywania analityków finansowych sprawdzą się, już od nowego roku oprocentowanie kredytów zacznie rosnąć, to zatem ostatni dzwonek by zdecydować się na zaciągnięcie zadłużenia o jak najniższych kosztach.

Twój kredyt może być dobrym rozwiązaniem, gdy szukasz sposobu by podreperować budżet bez konieczności określania w jakim celu zaciągasz zadłużenie. W dodatku jeżeli skorzystasz z pomocy fachowców nie musisz obawiać się wysokich kosztów.

Co możesz zyskać decydując się na kredyt gotówkowy?

Największą zaletą kredytu gotówkowego jest łatwy dostęp do tej usługi. Możesz wnioskować o zadłużenie bez wychodzenia z domu, a wielu przypadkach nawet bez dostarczania instytucji zaświadczenia o wysokości zarobków. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i czekać na kontakt z pracownikiem banku. Pieniądze, które otrzymasz w ramach kredytu możesz wykorzystać na dowolny cel. Niezależnie od tego czy gotówki potrzebujesz na opłacenie zaległych rachunków, kupno sprzętu elektronicznego czy wakacje, środki otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia od wypełnienia wszystkich formalności.

Kredyt gotówkowy jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jeżeli nie masz pewności czy wybrać zobowiązanie oferowane przez bank czy firmę pożyczkową. Zarówno koszt takiej usługi jak i warunki uzyskania kredytu są atrakcyjniejsze. Nie tylko zapłacisz mniej za zobowiązanie ale możesz także wnioskować o zadłużenie o wyższej wartości, dodatkowo nie martwiąc się o zbyt krótki okres spłaty, gdyż banki najczęściej pozwalają na elastyczne dostosowanie rat.

Zadłużenie w firmie pożyczkowej choć dostępne jest od ręki, generuje wyższe opłaty i nie ma tak nierygorystycznych warunków jak oferty bankowe.

Najtańszy kredyt gotówkowy

Szukasz atrakcyjnego kredytu, który pozwoli Ci zyskać pieniądze bez martwienia o wysokie raty w trakcie spłaty? Obecnie najciekawszym rozwiązaniem jest oferta dostępna w Alior Banku. Pożyczka 5% z gwarancją, jak sama nazwa oferty wskazuje zapewnia oprocentowanie nominalne kredytu o wysokości 5,00%. Kredytobiorca nie musi martwić się o prowizję lub opłatę przygotowawczą. Maksymalna kwota kredytu to aż 200 000,00 złotych, natomiast minimalna kwota o jaką może ubiegać się Klient Alior Banku to 500,00 złotych. Pożyczka 5% z gwarancją jest doskonałym rozwiązaniem gdy zależy Ci na rozłożeniu spłaty na dłuższy okres, dostępna jest możliwość spłacania pożyczki nawet przez 10 lat.

Dowiedź się więcej sprawdzając szczegóły oferty w rankingu kredytów gotówkowych. Dodatkowo możesz wysłać niezobowiązujący wniosek, dzięki któremu w najkrótszym czasie skontaktujesz się z pracownikiem banku i poznasz warunki oferty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj