Masz nadzieję, że kredyt z którego skorzystasz pomoże Ci pokonać tymczasowe problemy finansowe, a dodatkowo nie wywoła większych trudności w trakcie spłaty zobowiązania? Poświęć przynajmniej kilka minut by dokładnie poznać produkty dostępne na rynku. Nie musisz spędzać wielu godzin na uciążliwych i długotrwałych wizytach w oddziałach banków. Szczególnie zainteresuj się ofertami, które zajmują najwyższe pozycje w rankingu kredytów na dowolny cel. Z łatwością poznasz różnice między produktami i zdecydujesz się na złożenie wniosku o zobowiązanie o najkorzystniejszych warunkach. Skorzystaj z pomocy jaką oferujemy bezpłatnie na stronie, a być może to właśnie uchroni Cię przed zbyt wysokimi ratami.

Kredyt od ręki - bez dodatkowych opłat

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki ale obawiasz się, że oferty, które zapewniają szybką wypłatę pieniędzy są kosztowniejsze? Kredyty gotówkowe pod tym względem znacznie różnią się od pożyczek pozabankowych. Możesz skorzystać z oferty banku ciesząc się zarówno szybkim dostępem do kredytowanych środków jak i niskim całkowitym kosztem zadłużenia.

Wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości, pod warunkiem, że będziesz ostrożnie wybierać zobowiązanie z którego skorzystasz. Przemyśl dokładnie czego oczekujesz od produktu finansowego i co możesz zrobić aby zaoszczędzić choć część pieniędzy na spłacie zobowiązania.

Ponieważ coraz więcej banków stara się oferować kredyty gotówkowe niemal od ręki, możesz liczyć na to, że formalności związane z zaciągnięciem kredytu będą ograniczone do minimum. W wielu przypadkach wystarcza wyłącznie okazanie zaświadczenia o dochodach oraz wykazanie się dobrą historią kredytową.

Żeby uniknąć problemu zbyt wysokich rat przeanalizuj dokładnie wszystkie dostępne oferty. Zwracaj uwagę na wszystkie opłaty związane z zobowiązaniem, nie sugeruj się wyłącznie oprocentowaniem nominalnym ale przede wszystkim wartością RRSO.

Twój kredyt może być zatem atrakcyjnym rozwiązaniem, a spłata pożyczki będzie praktycznie nieodczuwalna dla Twojego domowego budżetu.

Jakie oferty warto lepiej poznać?

Od kilku miesięcy pierwsze i drugie miejsce w rankingu zadłużeń finansowych zajmują produkty należące do Eurobanku oraz BGŻ BNP Paribas. Są to oferty skierowane do Klientów którzy oczekują innych usług i mają zupełnie inne potrzeby względem instytucji finansowej.

Na Wypożyczkę zdecydują się osoby, które szukają niewielkiego zadłużenia, o kwocie nie przewyższającej 15 000,00 złotych, pewne tego, że spłacą swój kredyt w ciągu maksymalnie kilkunastu miesięcy. Warto pamiętać, że najniższa prowizja w przypadku Wypożyczki dotyczy zobowiązań zaciągniętych maksymalnie na 12 miesięcy. Eurobank nie przewiduje oprocentowania udzielonego kredytu, zatem Klient spłacać będzie wyłącznie pożyczoną kwotę oraz prowizję za udzielenie zobowiązania.

Kredyt Gotówkowy dostępny w Banku Paribas sprawdzi się w przypadku zadłużeń na wyższe kwoty, które Klient zechce także rozłożyć na dłuższy okres. Starając się o to zobowiązanie możliwe jest uzyskanie nawet 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to aż 84 miesiące. RRSO tego kredytu wynosi tylko 7,21% co gwarantuje bardzo niskie raty.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj