Jeszcze do końca roku możesz cieszyć się możliwością zaciągnięcia kredytu na dowolny cel o bardzo atrakcyjnych kosztach. Dopóki Rada Polityki Pieniężnej nie podwyższy stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, kredytobiorcy cieszą się bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym zadłużeń. Chociaż trzeba pamiętać o pozostałych opłatach, obecne warunki są atrakcyjne i pozwalają na podpisanie umowy, dzięki której za swój kredyt zapłacisz znacznie mniej niż za kilka miesięcy. Już teraz otwarcie mówi się o tym, że pod koniec roku zaskoczyć ma się okres deflacji i możliwe będzie podniesienie oprocentowania NBP. Powracająca inflacja odciśnie się znacząco na ofertach banków. Dlatego mając szansę zaoszczędzić, skorzystaj z niej.

Kredyt bez oprocentowania?

Banki chcąc zachęcić do swoich usług, wprowadzają do swoich oferty promocje, które zapewniają znacznie korzystniejsze warunki. Produkty tego typu zazwyczaj skierowane są do węższej grupy odbiorców, ze względu na ograniczenia umowy, jednak pozwalają zachęcić do zapoznania się z bankiem i skorzystania z kolejnych usług. Ponadto, koszt kredytu nie ogranicza się tylko do oprocentowania nominalnego. Mimo Twojej oszczędności bank wciąż będzie zarabiać, pobierając prowizję, opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie kredytu czy jakiekolwiek inne koszta przewidziane w umowie. Nie zmienia to jednak faktu, że całkowity koszt kredytu będzie niższy, a dzięki temu, także miesięczna rata nie będzie miała tak dużego wpływu na Twój budżet. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną ofertę sprawdź dokładnie wszystkie jej warunki i porównaj z innymi produktami dostępnymi w instytucjach finansowych.

Ranking pożyczek gotówkowych - darmowa pomoc dla kredytobiorców

Nie musisz korzystać z płatnego doradztwa finansowego aby uchronić się przed zbyt wysokimi opłatami. Wystarczy, że przemyślisz swoje potrzeby, określisz jakiego produktu poszukujesz i skorzystasz z darmowego rankingu kredytów gotówkowych. W zaledwie kilka minut dowiesz się które produkty są w danym momencie najkorzystniejsze dla indywidualnego Klienta i co zrobić aby skorzystać z nich w pełni wykorzystując preferencyjne warunki.

Porównaj miesięczna ratę, a także całkowity koszt jaki będzie konieczny do spłacenia. Proste narzędzie finansowe pozwoli Ci zaledwie w ciągu kilku minut wybrać najlepsze zobowiązanie, a wszystko to całkowicie bezpłatnie, nawet bez wychodzenia z domu.

Zapewniamy, że ranking opublikowany na naszej stronie posiada aktualne dane, a zdecydowanie się na wysłanie formularza kontaktowego nie zobowiązuje do zaciągnięcia kredytu w banku.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj