Są takie sytuacje w życiu które wymagają interwencji z zewnątrz. Nawet jeżeli posiadasz oszczędności i wyjątkowo dbasz o swoje finanse, może okazać się, że to niewystarczające zabezpieczenie i musisz sięgnąć po pomoc finansową. W wypadku gdy pieniędzy potrzebujesz praktycznie od ręki, najłatwiejszym, ale również najatrakcyjniejszym rozwiązaniem finansowym będzie kredyt gotówkowy lub pożyczka udzielana przez bank. W odróżnieniu od produktów firm pożyczkowych możesz liczyć na znacznie niższe oprocentowanie, a przede wszystkim mniejszą ilość opłat dodatkowych. Z powodu rekordowo niskich stóp procentowych NBP, zaciągnięcie kredytu jest dużo korzystniejsze, a niski całkowity koszt powoduje, że łatwiej uzyskać zgodę na zobowiązanie.

Minimalne opłaty czy szybki dostęp do pieniędzy?

Jeżeli myślisz, że jedynym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na tańszy lub kosztowniejszy jednak łatwiej dostępny kredyt, jesteś w błędzie. Oferty banków zmieniły się w ciągu ostatnich lat tak bardzo, że trudno wybrać jedną wyróżniającą się usługę. Coraz większa konkurencja między bankami odbija się na warunkach jakie oferowane są nowym Klientom. Zyskują przede wszystkim osoby, które szukają kredytów gotówkowych, gdyż to te zobowiązania cieszą się największą popularnością. Niskie oprocentowanie, liczne promocje dzięki którym można ominąć dodatkowe opłaty, a także minimum formalności dzięki czemu możliwe jest otrzymanie kredytowanych pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia od zawarcia między stronami umowy.

Nie musisz wybierać między tańszym zobowiązaniem, a tym zapewniającym dostęp do gotówki w jak najkrótszym czasie. Zdecydowana większość kredytów na dowolny cel posiada bardzo zminimalizowane formalności. Dzięki temu kredytobiorca może spodziewać się pieniędzy na swoim koncie najpóźniej w ciągu jednego roboczego dnia od złożenia podpisu na umowie. Pod tym względem wyróżniają się oczywiście usługi skierowane do stałych Klientów, którzy mogą liczyć na przelew nawet w ciągu kilkunastu minut.

Kredyt gotówkowy - nawet do 150 000,00 złotych

Ubiegając się o kredyt na dowolny cel możesz starać się pieniądze, które pozwolą Ci pokryć nie tylko drobne, bieżące wydatki ale również wyższą kwotę, dzięki której zrealizujesz swoje marzenia. Obecnie najkorzystniejszym kredytem na dowolny cel jest oferta dostępna w BGŻ BNP Paribas, to doskonały przykład, że pożyczka udzielana w banku może posiadać bardzo atrakcyjne warunki, jednocześnie zachowując elastyczność. Oprocentowanie tego kredytu wynosi zaledwie 4,90%, dodatkowo należy pamiętać o opłacie przygotowawczej, która stanowi 1,50% oraz prowizji o wysokości 2,99%, są to jednak bardzo niewielkie koszta w porównaniu do konkurencyjnych zadłużeń. Maksymalna kwota kredytu to aż 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 84 miesiące, czyli 7 lat.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie, a także porównać ją z pozostałymi kredytami gotówkowymi zachęcamy do poświęcenia kilku minut by sprawdzić opublikowany na naszej stronie ranking kredytów. Szybko przekonasz się, że wybór odpowiedniego zobowiązania nie jest tak trudny jak może Ci się wydawać.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj