Już od kilku miesięcy myślisz o wyjeździe na upragniony urlop ale Twoje plany zostały pokrzyżowane przez niespodziewane wydatki? Nie rezygnuj z wypoczynku i zastanów się nad możliwościami jakie dają Ci pożyczki i kredyty gotówkowe. Nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować Twoje największe marzenia. Nie martw się myśląc o wysokich opłatach. Unikniesz ich jeżeli wybór kredytu nie pozostawisz kwestii przypadku, a przemyślisz to i skorzystasz z pomocy specjalistów. Jest bowiem wiele możliwości by zapłacić za usługę znacznie mniej niż myślisz. Przekonaj się korzystając z naszych porad oraz rankingu kredytów.

Szybko i bez dodatkowych opłat

Większość kredytobiorców szuka wśród ofert produktów, które zapewnią niemal natychmiastowy dostęp do pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że przed udzieleniem kredytu bank dokładnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i w przeciwieństwie do pożyczek w parabankach, wypłata środków może nastąpić przykładowo dzień po podpisaniu umowy.

Nawet jeżeli bardzo zależy Ci na szybkim dostępie do dodatkowej gotówki, pamiętaj, że korzystając z usług banku zyskasz nie tylko niższe opłaty za pożyczkę ale także atrakcyjniejsze warunki spłaty, m.in. znacznie elastyczniejszy okres kredytowania. Dodatkowo ubiegając się o kredyt możesz zaplanować więcej wydatków na jakie pilnie potrzebujesz gotówki. Bank nie będzie w żaden sposób ingerował w to na co wydasz pożyczone pieniądze, zostaną Ci one przekazane na całkowicie dowolny cel. Możesz więc opłacić swoje wymarzone wakacje, remont mieszkania czy kupno samochodu.

To najlepszy moment na podpisanie umowy kredytowej

Ze względu na deflację, która trwa już 24 miesiące i nic nie wskazuje na zmianę, kredytobiorcy mogą cieszyć się rekordowo niskim oprocentowaniem stóp Narodowego Banku Polskiego. Oznacza to, że kredyty posiadają aktualnie najniższe oprocentowanie nominalne od wielu lat. Chociaż w wielu przypadkach nie zawsze oznacza to niski całkowity koszt kredytu, warto dokładnie przyjrzeć się ofertom banków i zdecydować się na ten produkt, który zapewnia niskie RRSO poprzez ominięcie dodatkowych opłat. Podpisując umowę w tak sprzyjających warunkach nie tylko zmniejszysz swoje wydatki ale także zwiększysz zdolność kredytową.

Sprawdź najnowszy ranking kredytów - Lipiec 2016

Nawet jeżeli dopiero zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu, porównanie ofert może pozwolić Ci na dokonanie najlepszej decyzji. Skorzystaj z naszego rankingu i przekonaj się, które kredyty wyróżniają się na tle konkurencji pod względem niższych opłat i łatwości w wypełnieniu wszystkich formalności.

Obecnie na podium najlepiej oprocentowanych kredytów znajdują się:

  • Wypoczyżka - Eurobank (0,00%)

  • Kredyt gotówkowy - BGŻ BNP Paribas (4,90%)

  • Kredyt z premią roczną - Eurobank (5,00%)

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj