Myślisz, że zaciągnięcie kredytu gotówkowego będzie miało wpływ na Twoje finanse nawet przez kilka lat? Przekonaj się, że to tak elastyczny produkt, że możesz dowolnie wybrać kwotę jakiej potrzebujesz, a także wyznaczyć okres spłaty, który będzie Ci najbardziej odpowiadać. Nic nie stoi na przeszkodzie by zadłużenie spłacić już w ciągu kilku miesięcy, dzięki temu poniesiesz niższe koszta i nie będziesz obawiać się zbyt długiej ingerencji kredytu w Twój domowy budżet.

Jeżeli szukasz oferty, która sprawdzi się najlepiej pod względem krótkiego okresu spłaty i niskich kosztów, zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź jaką ofertę polecamy naszym czytelnikom.

Minimum formalności i szybki dostęp do pieniędzy

Bankowość internetowa zrewolucjonizowała cały rynek finansowy. Zmiany jakie zaszły dzięki możliwości składania wniosków online są ogromne. Klienci banków nie muszą wychodzić z domu by wypełnić niemal wszystkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki. Wystarczy kilka minut by uzupełnić wymagane rubryki, a pracownik banku skontaktuje się z Tobą by omówić warunki oferty, dostosowanej do Twoich możliwości. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy i może pełnić rolę wyłącznie informacyjną.

Jakie dane musisz udostępnić by wniosek był wysłany do banku? Poza podaniem imienia i nazwiska konieczne jest również wypełnienie pola z numerem PESEL, numerem telefonu, kwotą o jaką się starasz oraz miejscem zamieszkania. Zapewniamy, że wniosek dostępny na kredytomania.eu jest całkowicie bezpieczny, a Twoje dane zostaną przekazane wyłącznie do banków, których oferty Cię interesują. Dzięki zminimalizowaniu wszystkich formalności nie tylko skrócisz czas konieczny do skontaktowania się z bankiem ale także okres w jakim otrzymasz pieniądze. Wiele banków jest w stanie zagwarantować wypłatę najpóźniej w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy, coraz częściej można spotkać usługi, które zapewniają dostęp do środków tuż po podpisaniu dokumentów.

Wypożyczka - atrakcyjne zadłużenie na krótki okres

Eurobank proponuje pożyczkę, która jest wyjątkowo korzysta w przypadku spłaty zobowiązania w ciągu 12 miesięcy. Jedynym kosztem Wypożyczki jest prowizja, która rośnie wraz z wydłużaniem okresu kredytowania. Maksymalna kwota kredytu to 15 000,00 złotych natomiast maksymalny termin spłaty to 60 miesięcy. O Wypożyczkę ubiegać się mogą zarówno stali usługobiorcy Eurobanku, jak i osoby nie korzystające z innych produktów tej instytucji.

Prowizja pobierana przez bank wynosi 10%, pod warunkiem, że usługobiorca zdecyduje się podpisać umowę maksymalnie na rok.

Plusem oferty jest także gwarancja banku o wypłaceniu kredytowanych środków w ciągu jednego dnia od złożenia podpisu na umowie. Bank zobowiązuje się do wypłaty pieniężnej rekompensaty w przypadku opóźnienia pod tym względem.

To dobra oferta w szczególności dla tych Klientów, którzy szukają niewielkiego zadłużenia np. na wakacje lub drobny remont. Krótki okres spłaty może być dużym atutem ze względu na szybkie uregulowanie należności, przy jednoczesnym minimalizowaniu opłat.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj