Szybkie pieniądze dostępne na koncie Klienta to nie tylko domena firm pożyczkowych. Od kiedy banki skłonne są do minimalizowania formalności związanych z pożyczką gotówkową to doskonała alternatywa dla chwilówek, które przyciągały usługobiorców szybkim dostępem do dodatkowych środków finansowych. Nie musisz zgadzać się na znacznie wyższe opłaty jakie proponowane są w przypadku zadłużeń parabankowych, zaoszczędzisz nie tylko czas ale swoją gotówkę wybierając ofertę banku.

Błyskawiczna decyzja wstępna

Niewielka ilość dokumentów wymaganych przed weryfikacją kredytobiorcy pozwala bardzo skrócić czas jaki potrzebny jest by wydać wstępną decyzję kredytową. Pracownicy banku osobiście sprawdzają Twoją zdolność kredytową, a także historię wcześniejszych zadłużeń. Dzięki temu omijasz wiele niepotrzebnych formalności. Wiele banków w przypadku Klientów ubiegających się o pożyczkę gotówkową oferuje wstępną decyzję nawet w ciągu kilkunastu minut. To znacznie przyspiesza całą procedurę związaną z podpisaniem umowy i wypłaceniem pieniędzy. Coraz więcej banków decyduje się na gwarancję wypłaty, maksymalnie w ciągu jednego dnia od zawarcia porozumienia między kredytobiorcą i kredytodawcą.

Rekompensata w Eurobanku

Choć szybka pożyczka to coraz powszechniejszy produkt oferowany w bankach, wśród usług wyróżnia się pod tym względem szczególnie jedno zadłużenie. Wypożyczka dostępna w Eurobanku poza bardzo atrakcyjnym kosztem, opierającym się wyłącznie na prowizji zapewnia wypłatę rekompensaty równej 500 złotych jeżeli bank opóźni się z wypłatą gotówki. Zgodnie z zapewnianiami Eurobank ma maksymalnie jeden dzień roboczy by dostarczyć Klientowi pieniądze – zarówno na wskazany rachunek osobisty jak i do rąk własnych.

Dużym ułatwieniem w przypadku tego zobowiązania jest możliwość złożenie bezpłatnego wniosku online. Wypełnij taki formularz na kredytomania.eu i przekonaj się jak dużo możesz zyskać starając się o tą promocyjną ofertę. Wniosek na stronie nie zobowiązuje do podpisania umowy, może jednak przyczynić się do atrakcyjniejszych warunków i przede wszystkim szybszego rozpatrzenia wniosku.

Czy warto wybierać pożyczkę na podstawie czasu wypłaty pieniędzy?

Bez wątpienia coraz więcej Klientów przed wyborem zadłużenia zwraca uwagę na to jak szybko możliwe będzie skorzystanie z dodatkowych środków. Zanim jednak wybierzesz w ten sposób pożyczkę zastanów się co będzie dla Ciebie ważniejsze w trakcie trwania umowy. Zdecydowanie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest sprawdzenie ile dokładnie zapłacisz za ofertę z jakiej chcesz skorzystać. Jeżeli chcesz uniknąć wielu godzin poświęconych na przeglądanie produktów dostępnych na rynku, możesz posłużyć się rankingiem kredytów, który pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę nawet w ciągu kilku minut.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj