Bez dodatkowych pieniędzy nie poradzisz sobie z sytuacją, która aktualnie spotkała Cię w życiu? Praktycznie każdy w pewnym momencie musi zmierzyć się z problemem, który dotyczy finansów. Trudno jest bowiem przewidzieć wszystkie ewentualności, które mogą spowodować, że konieczne będzie skorzystanie z produktów zapewniających dodatkowe pieniądze. Niezależnie od tego w jakim celu pieniędzy potrzebujesz, bank daje Ci całkowitą swobodę wykorzystania pożyczonej gotówki.

Musisz jednak pamiętać, że bank, mimo minimalnej ilości formalności także w przypadku kredytu gotówkowego sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy, jak i jego historię kredytową. Ponadto bank ma możliwość odmówić udzielenia kredytu, nawet jeżeli Klient posiada wszystkie warunki do tego by spłacić zadłużenie bez większego problemu. W jaki sposób postąpić jeżeli nie masz pewności, że bank będzie skłonny wydać pozytywną decyzję o kredycie o jaki się ubiegasz? W tym artykule podpowiemy Ci jak zwiększyć szanse na skorzystanie z pożyczki i jakich zasad trzymać się by nie stała się ona problemem, a rzeczywiście była w stanie pomóc Ci z tymczasowymi kłopotami z budżetem.

Złóż wniosek do większej ilości banków

Nawet jeżeli interesuje Cię tylko jedna oferta konkretnej placówki, wypełnienie formularza, w szczególności tego dostępnego online, uwzględniając kilka instytucji. Tym sposobem nie tylko zwiększysz swoją szansę na uzyskanie zgody kredytowej w jednym z banków ale także dokładnie zapoznasz się z ofertą, która zostanie elastycznie dopasowana do Twoich możliwości.

Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy, możesz zatem podjąć decyzję dopiero po uzyskaniu informacji z kilku banków. Aby zaoszczędzić czas możesz jednorazowo wypełnić formularz online i zaznaczyć nawet kilka banków do których zostaną przesłane Twoje dane. Nie musisz obawiać się, że informacje które podasz zostaną wykorzystane w innym celu.

Spłać wcześniejsze zadłużenia

Potrzebujesz pieniędzy ale jesteś jeszcze w trakcie spłaty innego zobowiązania? W miarę swoich możliwości spłać wcześniejsze zadłużenie. Dzięki temu Twoja zdolność finansowa będzie wyższa, a bank chętniej rozpatrzy Twój wniosek ponieważ będziesz wiarygodniejszym usługobiorcą.

Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, nie dyskwalifikuje Cię to do tego by otrzymać kredyt. Musisz jednak liczyć się z tym, że bank może odrzucić Twój wniosek właśnie ze względu na to, że Twój domowy budżet jest cały czas narażony na dodatkowe wydatki w formie rat.

Wybierz ofertę o najniższej racie

Nie bez znaczenia będzie fakt, że niższe miesięczne raty oznaczają także korzystniejszą zdolność kredytową usługobiorcy. Im mniej będziesz płacić za usługę z jakiej skorzystasz tym wyższe prawdopodobieństwo, że spłata będzie dla Ciebie mniej inwazyjna i nie odczujesz jej planując miesięczny budżet. To ma ogromne znaczenie dla instytucji, która będzie podejmować ryzyko związane z udzieleniem Ci pożyczki.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj