Potrzebujesz gotówki i zamierzasz skorzystać z oferty kredytów konsumenckich? To rozwiązanie, które szybko pozwoli Ci zdobyć pieniądze bez konieczności określania celu w jakim zaciągasz zadłużenie. Bank nie będzie wnikał na co przeznaczysz pożyczkę, dlatego też niezależnie od tego czy chcesz naprawić samochód, zaplanować wycieczkę czy uregulować swoje naglące wydatki. Dodatkowo uzyskanie kredytu gotówkowego w banku nie jest skomplikowane. W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych, kredyt na dowolny cel ma uproszczone procedury. Banki wymagają minimum formalności, a pieniądze można uzyskać nawet w ciągu jednego dnia. Pomożemy Ci zdobyć informację o tym w jakim banku możliwe jest zaciągnięcie najtańszego kredytu na rynku.

Skorzystaj z najlepszych ofert

Najtańszy kredyt na rynku pomoże Ci nie tylko otrzymać niezbędną gotówkę ale dodatkowo zaoszczędzić Twoje pieniądze w trakcie spłaty zadłużenia. Aktualny ranking ofert banków zaoszczędzi Ci czas i pozwoli w szybki sposób zdobyć informacje na temat najlepiej oprocentowanych zadłużeń. Pamiętaj, że najtańszy kredyt na rynku to nie tylko oprocentowanie zobowiązana ale także szereg innych opłat. Warto zatem zastanowić się ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt gotówkowy by móc wybrać ofertę wśród kilkunastu usług oferowanych na Polskim rynku. Decyzja o kredycie będzie miała dla Ciebie duże znacznie, szczególnie w momencie jego spłaty.

Przełom Luty / Marzec 2015 – najlepszy kredyt na Polskim rynku

1. BNP Paribas Bank

 • Oprocentowanie 8,90%
 • Prowizja 3,90%
 • Dodatkowe produkty bankowe brak
 • Maksymalna kwota zadłużenia 150 000,00 złotych
 • Okres kredytowania maksymalnie do 84 miesięcy

2. Getin Online

 • Oprocentowanie 9,90%
 • Prowizja 3,50%
 • Dodatkowe produkty bankowe brak
 • Maksymalna kwota zadłużenia 200 000,00 złotych
 • Okres kredytowania maksymalnie do 96 miesięcy

3. ING Bank Śląski

 • Oprocentowanie 11,00%
 • Prowizja 4,00%
 • Dodatkowe produkty bankowe ubezpieczenie pożyczki
 • Maksymalna kwota zadłużenia 160 000,00 złotych
 • Okres kredytowania 96 miesięcy

Czy zdrożeją prowizje za udzielenie kredytów?

Coraz niższe oprocentowanie nominalne spowodowane obniżkami referencyjnych stóp NBP jest dla banków dużym wyzwaniem. Instytucje tracą w ten sposób część swojego zysku. Już teraz mówi się o tym, że bieżący rok z pewnością nie przyniesie tak korzystnych wyników dla spółek jak rok 2014. Jeżeli Rada Polityki Pieniężnej ponownie zmieni wartość stóp możemy spodziewać się, że po raz kolejny wzrosną także opłaty około kredytowe. Zanim podpiszesz dokumenty przygotowane przez pracowników banku zwróć szczególną uwagę na to ile zapłacisz za samo udzielenie Ci zobowiązania.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj