Kredyt gotówkowy jest obecnie najczęściej wybieranym produktem bankowym. Jak donoszą statystyki niemal 30,00% Polaków posiada zadłużenie finansowe. Dlaczego tak chętnie sięgamy po dodatkową gotówkę? Kredyt lub pożyczka umożliwiają realizację planów na które w przeciwnym wypadku nas nie stać. Wiele osób chcąc spełnić swoje cele, a także marzenia nie ma ochoty czekać wielu miesięcy zanim uzbierają odpowiednią kwotę. Najtańszy kredyt gotówkowy może zapewnić Ci całkiem dużą sumę pieniędzy na całkowicie dowolny cel. To ogromne ułatwienie dla wszystkich osób, które chcą uzyskać kredyt w krótkim terminie. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się między innymi skróconymi procedurami wymaganymi do otrzymania zgody kredytowej. To sprawia, że zobowiązanie można otrzymać bez zbędnych formalności.

Luty 2015 – najkorzystniejszy kredyt gotówkowy

Najtańszy kredyt gotówkowy ranking bieżących ofert pomoże Ci wybrać ofertę, która będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Chcesz zaoszczędzić sobie drogich miesięcznych rat, a przy okazji szukasz zobowiązania, które otrzymasz w maksymalnie krótkim czasie? Właśnie takie zadłużenia porównaliśmy dla Ciebie i w wyniku analizy aż kilkunastu ofert wybraliśmy trzy z nich, które warte są bliższego poznania. Być może właśnie wśród tych ofert znajdziesz kredyt gotówkowy, który spełni Twoje wymagania i pozwoli Ci zrealizować Twoje plany na najbliższe miesiące.

I. Getin Bank – Kredyt gotówkowy Dla Ciebie

 • Oprocentowanie - 8,00%
 • Maks. kwota kredytu - 200 000,00 złotych
 • Maks. okres spłaty - 96 miesięcy
 • Prowizja - 2,50%

II. BNP Paribas Bank – Kredyt gotówkowy

 • Oprocentowanie - 8,90%
 • Maks. kwota kredytu  -150 000,00 złotych
 • Maks. okres spłaty - 84 miesiące
 • Prowizja - 3,90%

III. ING Bank Śląski – Pożyczka gotówkowa

 • Oprocentowanie - 10,50%
 • Maks. kwota kredytu - 160 000,00 złotych
 • Maks. okres spłaty - 96 miesięcy
 • Prowizja - 4,00%

Kredyt nie musi być drogi

Obawiasz się, że nie będzie Cię stać na spłatę zobowiązania i nadal masz wątpliwości ile tak zapłacisz w rzeczywistości za kredyt? To oczywiście poważna decyzja i warto wcześniej przeanalizować swoją sytuację finansową. Jednak dzięki ofertom banków, masz możliwość maksymalnie zminimalizować koszta swoich miesięcznych rat. Jak sprawić by zapłacić za kredyt jak najmniej? Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy w rankingu, sprawdzaj oferty i nie podpisuj umowy, która przewiduje dodatkowe opłaty. To wyjątkowo ważne, wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że wszystkie płatne działania około kredytowe mogą znacznie zwiększyć całkowity koszt zadłużenia. By co miesiąc nie odczuwać tego, że spłacasz ratę swojego kredytu możesz wybrać dłuższy okres spłaty. To znacznie ułatwi Ci nie tylko wygospodarowanie odpowiedniej ilości gotówki ale również uzyskanie wyższej zdolności kredytowej.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj