Nowy Rok rozpoczynasz z wielkimi planami a zarazem brakiem gotówki? Często po okresie świątecznym trudno znaleźć nawet najmniejsze oszczędności w portfelu. Aby rozwiązać ten problem możliwe jest zaciągnięcie pożyczki lub kredytu. Ważne jest jednak to by zdecydować się na ofertę, która będzie atrakcyjna pod względem jej spłaty. Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy to zatem taki, który spłaci się bez żadnych problemów i nie będzie mieć dużego wpływu na Twój miesięczny budżet.

Kredyt gotówkowy a pożyczka parabankowa

Czy dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt gotówkowy wiąże się z tym, że szybko uzyskasz pieniądze? Wielu Klientów wybiera produkt finansowy właśnie pod tym względem. Do tej pory to pożyczki parabankowe mają opinie najszybszych i najłatwiejszych w uzyskaniu środków. Jednak zanim zdecydujesz się na znacznie droższe rozwiązanie przekonaj się, że banki udzielają kredytów w bardzo krótkim czasie.

Choć kiedyś zaciągnięcie zadłużenia w banku wiązało się z długim procesem pełnym dokumentów i zaświadczeń, aktualnie instytucje nie odbiegają od standardów firm pożyczkowych. Najszybszy kredyt możesz otrzymać nawet w kilkanaście minut, a maksymalny okres to najczęściej nie przekracza jednego dnia. Przyczyną tych zmian jest zminimalizowanie formalności wymaganych do wydania decyzji o przyznaniu kredytu. Bank najczęściej oczekuje od wnioskodawcy wyłącznie podstawowych danych osobowych oraz oświadczenia o zarobkach.

Dlaczego lepiej wybrać ofertę dostępną w banku? Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy może być nie tylko wielokrotnie tańszy ale dodatkowo oferować wyższe kwoty pieniędzy i dłuższy okres spłaty. Ponadto coraz łatwiej o dostęp do usług przez internet, a wysyłanie wniosków online pozwala zaoszczędzić nie tylko na oprocentowaniu zadłużenia ale także na cennym czasie.

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy w Styczniu 2015

Jaka pożyczka jest obecnie najatrakcyjniejsza? Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy to Kredyt Gotówkowy dla Ciebie w standardowej ofercie Getin Banku. Poniżej przedstawiamy najważniejsze warunki tej usługi. Warto się z nimi zaznajomić i sprawdzić czy to produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Getin Bank - kredyt gotówkowy dla Ciebie

  • oprocentowanie 8,00%
  • prowizja 2,50%
  • od 500,00 złotych do 200 000,00 złotych
  • na 96 miesięcy
  • decyzja kredytowa maksymalnie w ciągu jednego dnia

Aby dowiedzieć się więcej o zadłużeniu wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny online, a skontaktuje się z Tobą konsultant banku.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj