Już teraz liczysz ile pieniędzy wydasz na najbliższe święta? Chcesz zapewnić sobie i bliskim niezapomniane chwile, które będziecie mogli wspominać cały rok? Niestety okres przedświąteczny to tak wiele wydatków i planów, które trudno zrealizować przy pomocy wyłącznie swoich dochodów. Banki oferują pożyczki i kredyty gotówkowe, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla Twoich problemów. Już teraz możesz zapomnieć o nietrafionych prezentach. Wybierz najtańszy kredyt i ciesz się w pełni świętami i zakończeniem bieżącego roku.

Kredyt na miarę

Chcesz aby Twój kredyt spłacał się z taką łatwością, że nawet nie zauważysz kiedy zadłużenie zostanie uregulowane? To jest możliwe. Pod warunkiem, że wcześniej określisz dokładnie swoje potrzeby i to ile będziesz w stanie poświęcić miesięcznie na spłatę zobowiązania, tak by nie miało to dużego wpływu na Twój budżet. Dlatego więc zanim zdecydujesz się na konkretną usługę zastanów się jak prezentują się Twoje miesięczne dochody i wydatki, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na spłatę kredytu. Nawet najtańszy kredyt spośród dostępnych ofert związany jest z prowizją i oprocentowaniem. Nie pozwól sobie na pochopne decyzje i dokładnie sprawdź czy produkt, który Cię interesuje rzeczywiście jest tego wart. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na pracochłonne sprawdzanie wszystkich ofert i obliczanie wysokości rat, mogą Ci w tym pomóc darmowe narzędzia finansowe. Dzięki porównaniom i rankingom kredytów wybierzesz najtańszy kredyt dla siebie, a korzystając z kalkulatora rat dowiesz się ile miesięcznie zapłacisz za swoją pożyczkę.

Ranking grudniowych kredytów na dowolny cel

Bank Oprocentowanie Prowizja Okres kredytowania Maks. kwota

BNP Paribas

8,90% 2,00% 7 lat 150 000 zł
Alior Bank 7,90% 3,50% 10 lat 20 000 zł
Getin Bank 9,90% 3,90% 8 lat 150 000 zł

Paribas Bank oferuje obecnie najtańszy kredyt na rynku. Sprawdzi się on zarówno w przypadku mniejszych zadłużeń, idealnych na okres świąteczny, a także wysokich zobowiązań, które pozwolą nam m.in. na przeprowadzenie remontu. Wszystkie trzy wymienione usługi są bardzo atrakcyjne. Alior Bank oferuje zimową pożyczkę gotówkową, która zachęca bardzo niskim oprocentowaniem. Jest to promocyjna usługa, która obowiązuje wyłącznie do końca roku i dostępna jest dla wszystkich Klientów banku. Także dla tych, którzy nie zdecydują się na otwarcie rachunku osobistego w oddziale Alior Banku. Getin Bank podobnie jak Paribas Bank już od dłuższego czasu utrzymuje się w czołówce najtańszych kredytów w comiesięcznych zestawieniach. Przede wszystkim warto przyjrzeć się temu iż Getin oferuje wysoką kwotę kredytu i bardzo korzystny okres kredytowania, który pozwoli rozłożyć miesięczne raty na jak najmniejsze wartości.

Świąteczna gorączka

Choć okres zimy jest związany z licznymi wydatkami, nie decyduj o zadłużeniu finansowym działając pod presją czasu. Najważniejsze to podejmować świadome decyzje, których następnie nie będziesz żałować. Przed podpisaniem umowy przeczytaj ją kilkukrotnie i zawsze wybieraj wyłącznie takie zobowiązanie, które pozwoli Ci zrealizować marzenia i plany jak najniższym kosztem.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj