Na twoim koncie brakuje pieniędzy, a nikt z najbliższych ci osób nie jest w stanie pomóc ci pod tym względem? Kredyt gotówkowy jest uniwersalną usługą, z której skorzystasz niezależnie od tego, na jaki cel potrzebujesz gotówki. Oferta jest łatwo dostępna dla wszystkich zainteresowanych, a spłata zobowiązania wcale nie musi być uciążliwa. Pamiętaj, że poświęcając kilka minut na poznanie najlepszych ofert może zaowocować podpisaniem dużo atrakcyjniejszej umowy, a ty będziesz mieć pewność, że nie tylko błyskawicznie otrzymasz gotówkę, ale także spłacisz zadłużenie bez obawy o wysokie raty kredytu.

RRSO - sprawdzaj oferty pod względem tej wartości

Chcesz cieszyć się niskimi ratami i pewnością, że spłacisz zaciągnięte zobowiązanie bez żadnych przykrych niespodzianek? Wielu kredytobiorców przed wyborem pożyczki porównuje oferty wyłącznie pod względem oprocentowania nominalnego. Choć to ważny warunek umowy, nie przedstawia wszystkich kosztów kredytu. Łatwo zatem podpisać umowę, która tylko pozornie jest atrakcyjna, a tak naprawdę jej koszt będzie wyższy ze względu na dodatkowe opłaty.

Roczna rzeczywista stopa oprocentowania pozwala w bardzo łatwy sposób jednoznacznie określić, ile kredytobiorca zapłaci za skorzystanie z usługi finansowej. RRSO obrazuje dokładnie koszt kredytu, na podstawie oprocentowania, prowizji, opłaty przygotowawczej, a także okresu kredytowania.

Zdobycie informacji o RRSO kredytów nie jest trudne, wystarczy, że skorzystasz z naszego rankingu kredytów gotówkowych, gdzie znajdziesz wszystkie wiadomości, które okażą się niezbędne przy wyborze kredytu gotówkowego.

Który bank oferuje najlepsze zobowiązanie

Ranking kredytów gotówkowych jednoznacznie wskazuje na to, że liderem wśród banków udzielających kredytów na dowolny cel, jest BNP Paribas. Kredyt Gotówkowy 4,4%, dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu oraz niskiemu RRSO zajmuje najwyższe miejsce w rankingu, w przypadku zadłużeń do 30 000,00 złotych. Bankiem, który zajmuje pozycję lidera w przypadku pożyczek o wyższej kwocie jest Citi Bank Handlowy, oferujący nowy produkt, czyli Pożyczkę Gotówkową.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tych ofertach? Zachęcamy do skorzystania z rankingu i porównania nawet kilku ofert kredytowych, które znajdziemy aktualnie na rynku. Nie tylko dowiesz się ile wynosi RRSO ofert, ale będziesz mieć dodatkowo okazję zapoznać się ze wszystkimi warunkami, które mogą mieć większy wpływ na przebieg całego zadłużenia. Na naszej stronie znajdziesz także pełne opisy usług kredytowych, które szczegółowo uświadomią ci, czego możesz oczekiwać od banku, składając w nim wniosek o zobowiązanie.

Jak złożyć wniosek o kredyt przez internet?

Ubieganie się o kredyt drogą elektroniczną może pomóc ci w uzyskaniu szybszego dostępu do pieniędzy. Wypełnienie formularza online jest proste i bardzo intuicyjne. Jakie dane musisz wypełnić, by bank był w stanie się z tobą skontaktować? Wystarczy prawidłowe imię, nazwisko, numer telefonu oraz kwota kredytu, o jaki wnioskujesz. Część banków wymaga także otrzymania numeru PESEL, pamiętaj jednak, że twoje dane będą całkowicie bezpieczne, a ich jedynym przeznaczeniem jest bezpośredni kontakt z pracownikiem banku.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj