Kredyt gotówkowy pomoże Ci wyjść z sytuacji, która może wydawać się niemal bez wyjścia. Szybki dostęp do gotówki na dowolny cel cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób, które oczekują uproszczonych formalności i niskich kosztów zobowiązania. Banki działające na Polskim rynku chętnie przyciągają nowych Klientów, oferując im korzystne warunki zadłużenia. Już ponad 30% Polaków korzysta z kredytów gotówkowych, co tylko potwierdza ich ogromny wpływ na cały rynek finansowy. Jeśli szukasz pożyczki na dowolny cel, nie decyduj się na ofertę wyłącznie dlatego, że znasz konkretny bank i korzystasz z jego usług. Ranking kredytów gotówkowych pomoże Ci przekonać się, które oferty zobowiązań są warte Twojej uwagi i pozwolą cieszyć się niskim kosztem kredytu.

Nie masz pewności czy bank chętnie wyda w Twoim przypadku pozytywną decyzję kredytową? Poniżej znajdziesz kilka cennych rad, dzięki, którym dużo szybciej uzyskasz potrzebne pieniądze.

Dbaj o swoją historię kredytową

Bank przed udzieleniem kredytu zawsze sprawdza swoich Klientów, określając ryzyko finansowe związane ze spłatą zobowiązania. W tym celu weryfikowany jest raport, który na bieżąco prowadzony jest przez BIK. Bank ma dzięki temu możliwość sprawdzenia wszystkich Twoich aktualnych zobowiązań finansowych, a także tych, które już zostały spłacone. Do uzyskania zgody kredytowej konieczne jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej, wolnej od zaległości i problemów ze spłatą innych zadłużeń finansowych.

Dlatego też przed wypełnieniem wniosku, warto zastanowić się, czy Twoja historia prezentuje się wiarygodnie. Pamiętaj też, że osoby, które już wcześniej skorzystały z zadłużenia i spłaciły zobowiązanie, są uważane za wiarygodniejsze.

Potwierdź swoje zatrudnienie oraz dochód

Banki często udzielają kredytów gotówkowych na podstawie osobistego oświadczenia o zarobkach lub wyciągu z konta. Warto jednak zdobyć dokument podpisany przez pracodawcę, który potwierdzi zarówno wysokość miesięcznego wynagrodzenia, jak i warunki umowy o pracę.

Pamiętaj, że na podstawie Twoich dochodów obliczona zostanie zdolność kredytowa, dzięki której bank będzie w stanie określić, jakiej wysokości kredyt będzie dla Ciebie odpowiedni. Wnioskując o wysokie zobowiązanie, bez odpowiednio wysokich zarobków, uniemożliwiających regularną spłatę pożyczki, możesz spodziewać się, że bank nie udzieli Ci zgody na udzielenie kredytu gotówkowego. Dlatego ważne jest dostosowanie kredytu do własnych możliwości i wnioskowanie o zadłużenie, które nie okaże się zbyt dużym wyzwaniem finansowym.

Dostosuj okres kredytowania

Jako kredytobiorca będziesz mieć możliwość wybrania terminu, w jakim spłacony zostanie kredyt gotówkowy. Wybierając ofertę banku, możesz sprawdzić ile wynosi maksymalny okres kredytowania i decydując się na dłuższy termin spłaty nie tylko obniżyć miesięczne wydatki, ale także zwiększyć swoją zdolność kredytową. Zastanów się nad swoim budżetem i dokładnie przeanalizuj jaka rata będzie dla Ciebie odpowiednia i pozwoli Ci łatwo spłacić zaciągnięte zadłużenie.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj