Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy i boisz się zbyt wysokich opłat związanych z ofertami gwarantującymi gotówkę na dowolny cel? Przekonaj się, że zarówno kredyt gotówkowy, jak i pożyczka udzielana przez parabank może być korzystna i pomóc Ci w trudnej sytuacji, wymagającej finansowego wsparcia. Choć są to pozornie bardzo zbliżone do siebie usługi, kierowane są do różnych odbiorców. Sprawdź, która oferta będzie dla Ciebie korzystniejsza i gdzie możesz ubiegać się o najlepsze dla siebie zadłużenie.

Bank a parabank - różnice których możesz się spodziewać

Decydując się na ofertę firmy pożyczkowej, możesz mieć pewność, że pieniądze zostaną Ci przekazane nawet w ciągu kilku minut, a Ty skorzystasz z nich bez konieczności określania swoich celów. Należy jednak pamiętać, że chwilówki udzielane są na niewielkie kwoty, a ich największym ograniczeniem jest krótki termin, w jakim należy uregulować zobowiązanie. Dodatkowo pożyczki pozabankowe mogą generować wyższe koszty, co należy mieć na uwadze, analizując swoje możliwości. W przypadku dodatkowych kosztów często wykorzystywanych przez firmy pożyczkowe, oferta może okazać się zbyt obciążająca Twój budżet i nie będziesz w stanie, w tak krótkim czasie uregulować całego zobowiązania.

Kredyt gotówkowy dostępny w tradycyjnym banku wyróżnia się dłuższym okresem spłaty, możliwością dostosowania jej do własnych potrzeb, a także dużo wyższą maksymalną kwotą zadłużenia. O kredyt gotówkowy można ubiegać się online, a pieniądze zostają przekazane kredytobiorcy maksymalnie w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy. Usługa dostępna w banku pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, dzięki niskiemu oprocentowaniu oraz małej ilości dodatkowych opłat. Musisz jednak pamiętać, że kredyt gotówkowy udzielany jest Klientom, którzy mogą potwierdzić swoje stałe dochody, a ich historia kredytowa nie zawiera żadnych negatywnych wpisów.

Kto skorzysta wybierając kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy sprawdzi się w przypadku osób, które chcą w bezpieczny sposób zyskać dodatkową gotówkę, jednocześnie dbając o maksymalnie niski koszt zadłużenia. Kredyt pozwala zmniejszyć nie tylko oprocentowanie nominalne pożyczki, ale również towarzyszące jej opłaty dodatkowe, które mają równie istotny wpływ na całe zobowiązanie finansowe.

Zadłużenie kierowane jest do wszystkich osób, które spełniają podstawowe warunki stawiane przez banki, na uwadze trzeba zatem mieć swoją zdolność kredytową, a także historię wcześniejszych zobowiązań. Kredyt gotówkowy jest jednak bardzo elastyczny, co pozwala dostosować ofertę do własnych możliwości i cieszyć się dobrymi warunkami umowy z bankiem.

Pożyczki parabankowe skierowane są w większości do Klientów, którzy nie mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku w tradycyjnym banku. Pożyczka tego typu jest dla nich jedynym rozwiązaniem umożliwiającym zdobycie pieniędzy, która mimo mniejszej kwoty i krótkiego okresu spłaty może okazać się bardzo pomocna w kryzysowej sytuacji.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj