Podpisanie umowy kredytowej może skutecznie pomóc Ci z tymczasowymi problemami finansowymi, zanim jednak złożysz swój podpis na dokumentach z banku zadbaj szczególnie o to, by nie dać się złapać na kruczki i haczyki w umowie. Kredyty gotówkowe biją rekordy popularności, Polacy wyjątkowo chętnie sięgają po usługi finansowe tego typu ze względu na minimum kosztów oraz formalności. Szybka wypłata pieniędzy i dowolny cel w jakim wypłacana jest gotówka to główne powody dla których, pożyczki te tak przyciągają do banków nowych Klientów. Nieostrożność i zbyt pochopny wybór usługi może jednak spowodować rozczarowanie i problemy związane ze zbyt wysokimi ratami, a nawet niekorzystnymi warunkami spłaty w trakcie całego okresu kredytowania. Przekonaj się, że z naszą pomocą uda Ci się znacznie korzystniej skorzystać z kredytu gotówkowego, bez obaw o haczyki w umowie.

Porównaj oferty pod względem całkowitego kosztu

RRSO jest najbardziej wiarygodną wartością pod względem sprawdzenia całkowitego kosztu kredytu. Dlatego też zachęcamy do porównywania dostępnych usług pod względem rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania i śledzenia dodatkowych opłat i warunków związanych z zobowiązaniem, którego potrzebujesz. Jeżeli skorzystasz z rankingu, dostępnego m.in. na naszej stronie, możesz uniknąć wysokich miesięcznych opłat i nie martwić się potencjalnymi problemami podczas spłaty kredytu. Wystarczy, że uzupełnisz odpowiednie rubryki wartością kredytu, która Cię interesuje, a także wyznaczysz okres w którym chcesz spłacać zobowiązanie. Ranking automatycznie wyświetli Ci oferty zgodnie z Twoimi preferencjami, od najatrakcyjniejszych do najmniej korzystnych finansowo usług.

Na co musisz uważać czytając umowę kredytową?

Gdy wybierzesz kredyt, koniecznie zapoznaj się dokładnie z wszystkimi podpunktami zawartymi w umowie. Twojej uwadze nie mogą umknąć warunki związane z wakacjami kredytowymi, karencją spłaty, a także możliwość wcześniejszej spłaty. Przekonaj się czy musisz skorzystać z innych usług banku i jak prezentują się warunki ubezpieczenia kredytu. Jeżeli umowa w jakikolwiek sposób będzie dla Ciebie nieczytelna, koniecznie zgłoś to pracownikowi banku i nie podpisuj dokumentów przed wyjaśnieniem tego.

Na jakie haczyki musisz uważać? Banki chętnie obniżają oprocentowanie zadłużenia, jednocześnie obarczając swoich Klientów opłatami dodatkowymi. To może spowodować, że zamiast niskiej raty miesięcznej będziesz spłacać zadłużenie niedostosowane do Twojego budżetu domowego.

Wyślij wniosek online

Zachęcamy do skorzystania z wniosku internetowego, możesz w ten sposób zyskać dużo czasu i skontaktować się z bankiem nawet w ciągu kilku minut. Wypełnienie i wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy i skorzystania z kredytu. Pozwoli Ci to jednak na przeprowadzenie rozmowy z pracownikiem banku i poznanie wszystkich warunków umowy, a także wysłuchanie oferty dostosowanej do Twojej sytuacji finansowej.